login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
materac średnio twardy rock&roll Hilding 90x190
materac piankowy wysokoelastyczny rock&roll hilding 90x190 uniwersalny odwracalny
średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny materac średnio twardy rock&roll Hilding 90x190 materac piankowy wysokoelastyczny rock&roll hilding 90x190 uniwersalny odwracalny
Ostatnio oglądane produkty:
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding rock&roll dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy h2h3 HILDING ROCK&ROLL 90x190 wysokoelastyczny dwustronny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy wysokoelastyczny Rock&Roll Hilding — wnętrze materaca wykonano z dwóch pianek wysokoelastycznych HR o różnej gęstości. Wkład jest podzielony na dwie części o odmiennej twardości, które zostały połączone ze sobą za pomocą fali, która dodatkowo dzieli wkład na 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Obie strony materaca posiadają odmienną gęstość i twardość, dzięki czemu użytkownik może w dowolnym momencie obrócić materac i skorzystać ze strony odpowiedniej do aktualnych potrzeb. Pianka wysokoelastyczna HR należy do najwyższej grupy pianek, które dzięki swej otwartej strukturze komórkowej zapewniają wysoki stopień wentylacji. Ich budowa pozwala na swobodny przepływ powietrza wewnątrz wkładu, co przyspiesza odprowadzenie nagromadzonej wilgoci we wnętrzu materaca i zapobiega namnażaniu się chorobotwórczych mikroorganizmów. Obie pianki są niezwykle trwałe i trudne do odkształcenia. Wkład obustronnie posiada wzdłużne i poprzeczne nacięcia co dodatkowo, usprawnia proces cyrkulacji. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Italiano. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada punktowe podparcie, by podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Italiano — przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym wyglądzie tworzy trójwymiarowy efekt. Pokrowiec ma właściwości antyalergiczne oraz niweluje nieprzyjemny zapach. Cztery wygodne uchwyty, które znajdują się po obu stronach pokrowca, ułatwiają odwracanie materaca. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu znacznie łatwiej jest go ściągnąć i wyprać w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Rock&Roll Hilding:

wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna (dwie różne twardości)
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które poszukują materaca piankowego o dwóch różnych twardościach. Materac może być odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które cierpią na różnego rodzaju alergie, dzięki higienicznym właściwością piany wysokoelastycznej HR.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Rock&Roll udziela 15-letniej gwarancji na cały materac.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner