login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
poduszka lateksowa  JANPOL
poduszka lateksowa  JANPOL
Ostatnio oglądane produkty:
  • poduszka lateksowa  JANPOL
Do tego produktu pasuje:
nastepny produkt »

poduszka Lateksowa Janpol 60x40x11 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Poduszka lateksowa

Wkład poduszki stanowi bardzo trwała, higieniczna, trudno odkształcalna pianka lateksowa. Lateks w swej budowie posiada kanaliki dla zachowania lepszej cyrkulacji powietrza, aby wypełnienie podgłówka było higieniczne, a zarazem odpowiednie dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Pianka lateksowa zapewnia optymalne podparcie odcinka szyjnego i głowy utrzymując je w odpowiednim ułożeniu. Podczas zmiany pozycji poduszka lateksowa dopasowuje się optymalnie do aktualnych potrzeb użytkownika. Tradycyjny kształt poduszki znacznie wydłuża okres użytkowania. Podgłówek posiada ściągalny i pralny w temp. do 30 st. C pokrowiec Sote.

Pianka lateksowa — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Sote — tkanina wykorzystana do produkcji pokrowca to wysokiej jakości materiał o aksamitnym wykończeniu. Jego jedwabiście gładka struktura nie podrażnia skóry. Materiał odpowiednio przylega do powierzchni poduszki, nie rozciąga się i po wielokrotnym praniu utrzymuje swój kształt. Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, nawet w temp. do 30 st. C. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry poduszki Lateksowej Janpol:

wymiar: 60x40x11
stopień twardości: miękki
wkład: pianka lateksowa
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania pokrowca: tak
możliwość prania wnętrza: nie

Poduszka odpowiednia dla: osób borykających się z różnego rodzaju alergiami oraz dla tych, którzy preferują spanie na plecach, brzuchu oraz boku.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  0 czas dostawy
20 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent poduszki lateksowej udziela 2 lata gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner