login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
Ostatnio oglądane produkty:
  • Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
Do tego produktu pasuje:
  • Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
  • Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
  • Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
  • Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
  • Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
  • Natura Aloe Materasso 90x190 materac antyalergiczny
« poprzedni produkt

materac wysokoelastyczny NATURA ALOE 90x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Natura Aloe — wnętrze materaca stanowi pianka Lavender o gęstości 40 kg/. Jej budowa wyróżnia się specjalnymi nacięciami, które umożliwiły utworzenie 7 zróżnicowanych stref twardości. Ponadto, pianka Lavender ma dobre właściwości wentylacyjne, dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu się organizmu w czasie snu. Dodatkowo zwiększa także poziom higieny materaca, uniemożliwiając gromadzenie się przykrych zapachów oraz wilgoci w jego wnętrzu. Co równie istotne, zawarty w niej olejek lawendowy wyróżnia się działaniem antybakteryjnym i skutecznie hamuje powstawanie warunków sprzyjających pojawianiu się pleśni, grzybów oraz szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. We wnętrzu materaca Natura Aloe znaleźć można także otwartokomórkową piankę Aloe Vera wpływającą na zdrowy i przyjemny sen. Do jej charakterystycznych cech należy zdolność uwalniania pod wpływem ciężaru ciała użytkownika aloesu z zawartych w niej mikrokapsułek. Materac ten jest szczególnie polecany osobom zmagającym się na co dzień z różnego rodzaju alergiami, zwłaszcza na kurz i roztocza. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C. pokrowiec Greenfirst. Całkowita wysokość materac wraz z pokrowcem wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka Aloe Vera — elastyczna, higieniczna pianka o 3 cm grubości zawierająca w sobie mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu. Piana ta wspomaga regenerację skóry, a dzięki aromaterapii aloesowej wspomaga także naturalną detoksykację organizmu.

Piana Lavender
— wysokoelastyczna piana o 6 cm wysokości, która w swej budowie posiada specjalne nacięcia, dzięki nim materac został podzielony zgodnie z 7 strefami twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Dodatkowym atutem pianki Lavender jest jej otwartokomórkowa budowa, która pozwala zachować prawidłową wentylację i przewiewność. Olejek lawendowy, którym została nasączona pianka, wyróżnia się działaniem antybakteryjnym i hamuje rozwój grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Pianka ta jest odpowiednia dla osób, które borykają się z alergiami.

Pianka Aloe Vera
— elastyczna, higieniczna pianka o 3 cm grubości zawierająca w sobie mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu. Piana ta wspomaga regenerację skóry, a dzięki aromaterapii aloesowej wspomaga także naturalną detoksykację organizmu.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Greenfirst
— posiada specjalną powłoką antybakteryjną, która skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem niebezpiecznych mikroorganizmów. Wysoka przewiewność materiału zapewnia długotrwałą świeżość i czystość. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 st. C.

Parametry materaca Natura Aloe:


wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Aloe Vera 3 cm, pianka Lavender 6 cm, pianka Aloe Vera 3 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 6 lat

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, którzy cenią sobie średniotwarde podłoże do snu z właściwościami pianek bio. Budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron, co zdecydowanie wydłuża okres użytkowania.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 6 lat
Materac Materasso Natura Aloe z 6-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner