login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
materac fdm Tasso 160x200 średniotwardy
Tasso fdm materac sprężynowy micropocketowy.
materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco materac fdm Tasso 160x200 średniotwardy Tasso fdm materac sprężynowy micropocketowy.
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Tasso fdm 160x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac micropocket Tasso 160x200 z pianką visco oraz lateksem żelowym Ocean Blue Gel .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac micropocket Tasso z pianką żelową. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu micropocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na metr kwadratowy niż w przypadku sprężyn multipocket. Sprężyny micropocket mają też mniejszą średnicę niż multipocket, dzięki czemu mamy więcej punktów podparcia. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Każda ze sprężynek umieszczona jest w osobnym woreczku, co zapewnia niezależną pracę każdej z nich. Materac posiada dwie strony użytkowe o różnym odczuciu komfortu tzw. lato-zima. Obustronnie wkład sprężynowy został obłożony filcem oraz pianką poliuretanową, która nadaje odpowiednią sprężystość. Po jednej ze stron materaca została umieszczona warstwa pianki termoelastycznej, które działa pod wpływem temperatury oraz ciężaru ciała użytkownika, pozwalając na delikatne zagłębienie się sylwetki i otulenie. Dzięki temu, że piana reaguje z temperaturą i ją magazynuje, to po pewnym czasie na powierzchni materaca może być wyczuwalne delikatne ciepło, które dla osób o dużej wrażliwości, może okazać się uciążliwe podczas najgorętszych dni roku. Aby rozwiązać ten problem, druga strona wkładu posiada warstwę chłodzącej pianki lateksowej Ocean Blue Gel. Tego rodzaju materiał posiada w swej budowie kapsułki żelowe, które zapewniają stałą temperaturę na powierzchni tej pian, dzięki czemu użytkownik może dopasować rodzaj wypełnienia do aktualnych potrzeb oraz warunków atmosferycznych. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 24 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość (została umieszczona po obu stronach wkładu).

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu jego stronach.

Sprężyny micropocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w materacach multipocket średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 1050 w porównaniu do ok. 500 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku sprężyn multipocket. Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Lateks Ocean Blue Gel
— zapewnia odpowiednią termoregulację podczas snu. Dzięki żelowym kapsułkom pianka pochłania wydzielane przez ciało ciepło, przez co niweluje efekt nagrzewania się materaca podczas snu, dodatkowo redukując ilość wilgoci przedostającej się do materaca. Optymalnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki specjalnym kanalikom. Jest materiałem bardzo wytrzymałym i antyalergicznym.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Tasso:


wymiar: 160x200
wysokość: ok. 24 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, sprężyny micropocket, lateks Ocean Blue Gel
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla:
osób, które mają problemy z termoregulacją (raz ciepło, raz zimno), dzięki zastosowanej piance żelowej zachowana jest stała temperatura na powierzchni materaca. Uniwersalna budowa wkładu pozwala na optymalne dopasowanie rodzaju podparcia do aktualnych potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca FDM Tasso udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner