login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
materac fdm Nola 160x200 visco, kokos
Nola fdm materac sprężynowy, micropocket z kokosem
materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco materac fdm Nola 160x200 visco, kokos Nola fdm materac sprężynowy, micropocket z kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy Nola fdm 160x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy-micropocket Nola 160x200 visco, kokos .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac micropocket Nola z pianką termoelastyczną. Wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu micropocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na każdy metr kwadratowy niż w przypadku sprężyn multipocket. Sprężyny tego typu mają też mniejszą średnicę niż multipocket, dzięki czemu posiadamy więcej punktów podparcia. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Każda ze sprężynek umieszczona jest w osobnym woreczku, otulinie co zapewnia niezależną, cichą pracę każdej z nich. Materac jest dwustronny, o różnej twardości po każdej ze stron, tzw. lato-zima. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się przekładka filcowa, która delikatnie utwardza wnętrze materaca. Jedna ze stron, bardziej miękka posiada warstwę pianki termoelastycznej, która działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, zapewniając odpowiednie zagłębienie i otulenie. Piana termoelastyczna nie wywiera nacisku zwrotnego na ciało osoby leżącej, dzięki czemu nie naciska na tkanki miękkie i nie powoduje odleżyn. Po stronie twardszej znajduje się warstwa naturalnej maty kokosowej, która mocno utwardza oraz bardzo dobrze wchłania wilgoć, jej działanie zostało delikatnie złagodzone cienką warstwą włókna klimatyzującego. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materac wraz z pokrowcem wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Przekładka filcowa — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny micropocket
– sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w materacach multipocket średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 1050 w porównaniu do ok. 500 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku sprężyn multipocket. Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Włókno klimatyzujące — przepuszczalne włókno syntetyczne, które dodatkowo delikatnie ociepla materac.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Nola:

wymiar: 160x200
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, filc, sprężyny micropocket, filc, mata kokosowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób cięższych oraz tych, które preferują bardziej twarde spanie z możliwością dopasowania rodzaju oraz stopnia twardości w zależności od potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Nola udziela 2-letniej gwarancji na produkt.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner