login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
materac piankowy twardy modern Hilding 80x200 pianki wysokoelastyczne trwałe elastyczne
materac wysokoelastyczny modern hilding 80x200 dwustronny uniwersalny twardy
twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny materac piankowy twardy modern Hilding 80x200 pianki wysokoelastyczne trwałe elastyczne materac wysokoelastyczny modern hilding 80x200 dwustronny uniwersalny twardy
Ostatnio oglądane produkty:
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 80x200 hilding modern dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA materac wysokoelastyczny HILDING MODERN 80x200 dwustronny H3 H4 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Modern Hilding dwustronny

Wnętrze materaca stanowi połączenie trzech pian wysokoelastycznych o różnej gęstości, dzięki czemu materac jest uniwersalny, a użytkownik w dowolnym momencie korzystania z niego może dopasować twardość odpowiednią do aktualnych potrzeb poprzez odwrócenie go na drugą stronę. Rdzeń materaca stanowi specjalnie profilowana w kształt fali piana wysokoelastyczna HR, która wewnątrz posiada dodatkowe otwory wentylacyjne usprawniające proces cyrkulacji powietrza. Warstwa zewnętrzna po jednej ze stron zostały wykonane z wysokoelastycznej piany HR, a po drugiej stronie zastosowano bardzo twardą pianę hybrydową, dzięki czemu uzyskujemy dwa różne odczucia twardości po każdej ze stron. Obie piany od strony wewnętrznej zostały wyprofilowane w kształt fali, aby dopasować się do rdzenia materaca, natomiast od strony zewnętrznej piany posiadają nacięcia, które umożliwiają podział powierzchni na 7 zróżnicowanych stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Piany zarówno HR, jak i hybrydowa mają otwartą strukturę komórkową, co pozytywnie wpływa na higieniczność podłoża. System otwartokomórkowy pozwala na bieżąco odprowadzać ciepło nagromadzone wewnątrz materaca na zewnątrz, co wpływa na zwiększoną higieniczność wkładu. Cały proces wspomaga wysokiej klasy pokrowiec Cashmere, który ma właściwości higieniczne i charakteryzuje się dużym wchłanianiem wilgoci z otoczenia. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu z łatwością można go ściągnąć i wyprać w temp. do 40 st. C. Wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 24 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR (niebieska — twarda) — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Piana ta została w specjalny sposób wyprofilowana: od strony wewnętrznej posiada cięcie w kształt fali, a od strony zewnętrznej znajdują się nacięcia, które dzielą powierzchnię materaca na 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pianka wysokoelastyczna HR (szara — bardzo twarda) — jak w przypadku piany zewnętrznej ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowanie w kształt fali, a w jej wnętrzu znajdują się dodatkowe otwory wentylacyjne.

Piana hybrydowa (biała — bardzo twarda) - tego rodzaju materiał charakteryzuje się dużą gęstością, elastycznością i sprężystością, dzięki czemu uzyskujemy odpowiednie właściwości podtrzymania ciała użytkownika. Piana hybrydowa posiada w swej budowie otwarte komórki, które usprawniają proces cyrkulacji powietrza, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa higieniczność wkładu. Po stronie wewnętrznej pianka posiada profilowanie w kształt fali, a po stronie zewnętrznej piana ma nacięcia, które dzielą powierzchnię materaca na 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała osoby leżącej.

Pokrowiec Cashmere — wykonany z wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, jedwabisty i miły w dotyku, ma właściwości izolacji przed zimnem, pochłania do 40% wilgoci z otoczenia, dzięki czemu zachowane jest optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty, które znajdują się po obu bokach materaca, ułatwiają odwrócenie go. Pokrowiec posiada wszyty rozdzielczy zamek błyskawiczny, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 40 st. C.

Parametry materaca Modern Hilding:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 24 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR (niebieska - twarda), pianka wysokoelastyczna HR (szara - bardzo twarda), pianka hybrydowa (biała - bardzo twarda)
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla:
osób lekkich, które preferują spanie na twardszym podłożu, jak i dla tych o podwyższonej wadze, nawet powyżej 140 kg. Materac optymalny dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, dzięki zastosowanym piankom zachowana jest doskonała wymiana powietrza i higiena snu.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Modern udziela 15-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner