login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
materac piankowy średnio twardy conga Hilding 90x190
materac wysokoelastyczny conga hilding 90x190 dwustronny uniwersalny średniotwardy
materac wysokoelastyczy conga hilding 90x190 dwustronny z pianką chłodzącą
średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny materac piankowy średnio twardy conga Hilding 90x190 materac wysokoelastyczny conga hilding 90x190 dwustronny uniwersalny średniotwardy materac wysokoelastyczy conga hilding 90x190 dwustronny z pianką chłodzącą
Ostatnio oglądane produkty:
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
  • średniotwardy materac piankowy 90x190 hilding conga dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy HILDING CONGA 90x190 wysokoelastyczny dwustronny ortopedyczny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Conga Hilding — wnętrze materaca stanowi połączenie czterech innowacyjnych pianek. Dwie z nich należą do grupy pian tzw. otwartokomórkowych, co oznacza, że wewnątrz nich nie znajdziemy miejsc niedostępnych dla powietrza. Po jednej stronie umieszczona została pianka wysokoelastyczna HR, a po drugiej opatentowana piana Velvet Touch. Obie pianki charakteryzują się dużą gęstości, elastycznością i są trudno odkształcalne. Piana Velvet Touch w odróżnieniu od piany HR jest bardzo delikatna w dotyku. Powierzchnia obu pian została w specjalny sposób ponacinana tak, aby uzyskać 7 stref twardości dla optymalnego podtrzymania poszczególnych partii ciała użytkownika. W strefie ramion po obu stronach zostały umieszczone wstawki umożliwiające delikatne zagłębienie się barku. Po stronie z pianką wysokoelastyczną HR wstawka została wykonana z pianki FloFom, która ma właściwości termoregulacji, co oznacza, że użytkownik nie odczuwa na powierzchni materaca ciepłoty, która może powodować dyskomfort. Natomiast po stronie z pianką Velvet Touch w strefie ramion znajduje się wstawka z pianki termoelastycznej — visco, która umożliwia zagłębienie i rozluźnienie, ale z czasem przyjmuje temperaturę użytkownika i na jej powierzchni może być odczuwane ciepło. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. c pokrowiec Cashmere. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 24,5 cm.

Budowa:

Pianka FloFom
— reaguje pod wpływem nacisku i temperatury ciała użytkownika, pozwalając na delikatne zagłębienie się. Pianka ta ma właściwości regulujące temperaturę, dzięki czemu osoba leżąca nie odczuwa na powierzchni materaca ciepła.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowania, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pianka Velvet Touch
— specjalny rodzaj piany, która została opatentowana dla firmy Hilding. Piana Velvet Touch posiada otwartokomórkową budowę, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka Velvet Touch jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Bardzo delikatna w dotyku, a zarazem sprężysta i elastyczna. Pianka posiada specjalne nacięcia, które dzielą wkład materaca na 7 stref twardości, by odpowiednio ułożyć poszczególne partie ciała użytkownika.

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia. Umieszczona na powierzchni pianki Velvet Touch oraz pianki wysokoelastycznej HR w strefie barku.

Pokrowiec Cashmere — wykonany z wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, jedwabisty i miły w dotyku, ma właściwości izolacji przed zimnem, pochłania do 40% wilgoci z otoczenia, dzięki czemu zachowane jest optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty, które znajdują się po obu bokach materaca, ułatwiają odwrócenie go. Pokrowiec posiada wszyty rozdzielczy zamek błyskawiczny, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 40 st. C.

Parametry materaca Conga Hilding:


wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 24,5 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: wstawki z pianki FloFom, pianka wysokoelastyczna HR, pianka Velvet Touch, wstawki z pianki visco
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla:
osób cięższych nawet powyżej 120 kg, które poszukują podłoża piankowego o odpowiedniej elastyczności i stabilności z możliwością dopasowania stopnia twardości do potrzeb użytkownika. Dodatkowa miękkość w strefie barku umożliwia delikatne zagłębienie stawu. Materac może być odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które cierpią na różnego rodzaju alergię, dzięki higienicznym właściwościom pianek.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Conga udziela 15-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner