login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
Materac wysokoelastyczny Spinal Duo Materassso 90x190 z pianką żelową
Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190 Materac wysokoelastyczny Spinal Duo Materassso 90x190 z pianką żelową
Ostatnio oglądane produkty:
  • Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
Do tego produktu pasuje:
  • Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
  • Spinal Duo Materassso materac wysokoelastyczny 90x190
« poprzedni produkt nastepny produkt »

wysokoelastyczny materac SPINAL DUO 90x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Spinal Duo — przeznaczony jest dla partnerów o różnej budowie ciała i różnych upodobaniach, co do twardości. Rdzeń materaca stanowi specjalnie konturowana piana NightFly o otwartokomórkowej budowie, która pozwala zachować higieniczne podłoże do snu. Dzięki swym właściwościom znacznie szybciej zostaje odprowadzone ciepło i wilgoć na zewnątrz materaca. Po jednej stronie znajduje się warstwa wysokoelastycznej piany Greengel — nazywana pianą lodową, która ma właściwości wentylacyjne oraz ogranicza, uczycie przegrzewania się, zapewniając utrzymanie prawidłowej temperatury podczas snu. Po drugiej stronie znajduje się zimna piana bardzo przewiewna, komfortowa, która usprawnia działanie piany NightFly. Pokrowiec Thermobalance posiada taśmę 3D, rozdzielczy zamek co ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 60 st. C.

Budowa:

Piana Greengel
— wysokoelastyczna piana HR. Pianka specjalnej budowy, która pozwala zachować odpowiednią wentylację, tym samym ograniczając uczucie przegrzewania się. Inteligentna, przewiewna pianka charakteryzująca się zdolnością termoregulacji; gromadzi ciepło, aby zapobiec przegrzewaniu się organizmu śpiącej osoby oraz uwalnia je, gdy temperatura ciała spada.

Piana NightFly
— to włoska pianka, która posiada specjalne konturowe nacięcia o wysokich parametrach technicznych i użytkowych, produkowana na bazie wody. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego. W porównaniu ze standardowymi pianami zapewnia znacznie większą elastyczność punktową w materacach, dzięki której kręgosłup jest optymalnie podparty.

Piana Zimna
— komfortowa, przewiewna zimna piana o gęstości 45 kg/m2.

Klej Simalfa
– szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Thermobalance
— nowoczesna tkanina, najbliższa ciału człowieka. Inteligentne włókna Customood, wykazuje właściwości dotąd zarezerwowane dla skóry człowieka. W zależności od temperatury włókna otwierają się lub zamykają swoją strukturę (jak naturalne pory skóry człowieka), pozwalają na optymalne dopasowanie się także tkaniny do ciała ludzkiego. W momencie, kiedy temperatura podnosi się, struktura tkaniny otwiera się, absorbując całkowicie wydzielaną przez ciało ludzkie wilgoć i temperaturę, a następnie po odparowaniu wilgoci struktura ponownie się zamyka. Dzięki temu pokrowiec zapewnia najlepszy możliwy komfort termiczny snu, zapobiegając przegrzewaniu się i wyziębieniu podczas snu. Daje uczucie świeżości, higieniczności a tym samy jest antybakteryjny. Pokrowiec posiada taśmę 3D, która ułatwia cyrkulację powietrza z wewnątrz materaca na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest zamek rozdzielczy, który umożliwia podzielenie pokrowca na dwie części, dzięki czemu bez większego problemu można go wyprać w warunkach domowych. Temperatura prania do 60 st. C.

Parametry materaca Spinal Duo:

wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 27 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Greengel, pianka NightFly oraz piana zimna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 12 lat

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych i par, które cenią sobie twardsze podłoże do spania z możliwością dopasowania strony materaca w zależności od preferencji.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 12 lat
Materac Materasso Spinal Duo z 12-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner