login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac Laguna Thermo 160x200 cm z firmy MK Foam Koło
Materac Laguna Thermo 160x200 cm z firmy MK Foam Koło
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac Laguna Thermo 160x200 cm z firmy MK Foam Koło
Do tego produktu pasuje:
  • Materac Laguna Thermo 160x200 cm z firmy MK Foam Koło
  • Materac Laguna Thermo 160x200 cm z firmy MK Foam Koło
  • Materac Laguna Thermo 160x200 cm z firmy MK Foam Koło
  • Materac Laguna Thermo 160x200 cm z firmy MK Foam Koło
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac Laguna Thermo 160x200 termoelastyczny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac termoelastyczny LAGUNA THERMO - rdzeń materaca stanowi blok z pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o zwiększonej elastyczności i wytrzymałości. Ma ona owartokomórkową strukturę, dzięki czemu może być na bieżąco wentylowana, nie dopuszczając do gromadzenia się grzybów i pleśni. Materac ma ciekawą budowę, ponieważ z obu stron jest wyposażony w warstwę pianek termoelastycznych, z których każda ma inną gęstość. Dzięki temu po każdej ze stron materaca możemy korzystać z pozytywnego działania pianki visco na układ kostno-stawowy i krążeniowy bez obaw co do tego, że materac będzie zbyt miękki, ponieważ zawsze można go obrócić na stronę nieco twardszą. Znajdująca się po jednej stronie pianka visco ma większą gęstość, a po drugiej - mniejszą, co przekłada się na to, że każda z nich inaczej oddziałuje na nasze ciało, a więc daje inne wrażenie twardości i komfortu. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C. niepikowany pokrowiec Silver Lux.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco
) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia. Po jednej ze stron materaca występuje w gęstości 40 kg/m3, wys. 4 cm.

Pianka Kaltschaum
- posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR - Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia. Po drugiej stronie materaca występuje w gęstości 80 kg/m3, wys. 4 cm.

Pokrowiec Silver Lux – pokrowiec wyposażony w jony srebra, dzięki czemu ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Tkanina Silver Lux znacznie lepiej odprowadza wilgoć niż tradycyjna bawełna, a dodatkowo jej równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie. Skład: 35% wiskoza tencel, 58% poliester, 7% elastan. Niepikowany pokrowiec Silver Lux posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.

Parametry materaca Laguna Thermo:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana visco, piana kaltschaum, piana visco
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży oraz osób dorosłych, potrzebujących dopasowującego się materaca, ale obawiających się efektu zbytniej miękkości. Problem ten jest rozwiązany poprzez odwrócenie materaca na drugą stronę, gdzie pianka visco ma większą gęstość, przez co materac pracuje, ale w mniejszym stopniu niż na drugiej stronie.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Laguna Thermo producent udziela 2-letniej gwarancji na wnętrze materaca.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner