login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac piankowy Bio Dream Elastik 80x200 Koło
Materac piankowy Bio Dream Elastik 80x200 Koło
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac piankowy Bio Dream Elastik 80x200 Koło
Do tego produktu pasuje:
  • Materac piankowy Bio Dream Elastik 80x200 Koło
  • Materac piankowy Bio Dream Elastik 80x200 Koło
  • Materac piankowy Bio Dream Elastik 80x200 Koło
  • Materac piankowy Bio Dream Elastik 80x200 Koło
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Bio Dream Elastik 80x200 materac piankowy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Bio Dream Elastik — wnętrze materaca tworzą połączone ze sobą dwie warstwy pianki Bio o różnej gęstości. Dzięki temu wkład posiada odmienną twardość po każdej ze stron. Między warstwami zostały umieszczone elementy z pianki Kaltschaum o różnej szerokości i twardości, co umożliwia podział materaca na 7 stref twardości, by prawidłowo podtrzymać poszczególne partie ciała. Uniwersalna budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron w zależności od preferencji użytkownika. Strona miększa wykonana z pianki Bio posiada poprzeczne i wzdłużne kanały powietrzne, dzięki którym zachowana jest stała cyrkulacja powietrza. Strona twardsza posiada poprzeczne kanały. Dzięki tego rodzaju nacięciom materac umożliwia delikatne zagłębienie się w materac. Materac posiada ściągalny i pralny w temp do 40 st. c pokrowiec Standard. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 15 cm.

Budowa:

Piana Bio Standard
— która w swej budowie posiada wzdłużne i poprzeczne kanały powietrzne, które pozwalają na stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Tego rodzaju nacięcia pozwalają na uzyskanie lepszych parametrów podtrzymania ciała oraz sprężystość i elastyczność.

Pianka Kaltschaum
— wstawki z pianki o różnej gęstości pozwalają na uzyskanie 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała. Pianka Kaltschaum ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Piana Bio Standard — która w swej budowie posiada poprzeczne kanały powietrzne, które usprawniają cyrkulacje powietrza wewnątrz materaca. Tego rodzaju nacięcia pozwalają na uzyskanie lepszych parametrów podtrzymania ciała oraz sprężystość i elastyczność.

Pokrowiec Standard — wykonany jest z materiału obiciowego (100% poliestru) pikowanego obustronnie owatą 200 g/m2. Dla łatwiejszego utrzymania higieny snu pokrowiec został wyposażony w zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp do 60 st. C. Dodatkowym atutem tego pokrowca są uchwyty, dzięki którym obrócenie oraz przesunięcie materaca jest łatwiejsze.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Bio Dream Elastik:

wymiar: 80x200
wysokość: ok. 15 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Bio (miększa), wstawki z pianki Kaltschaum, Pianka Bio (twardsza)
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które poszukują piankowego materaca o uniwersalnej budowie, dzięki której użytkownik może dobrać twardość odpowiadająca aktualnym potrzebom.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Bio Dream Elastik udziela 2-letniej gwarancji na wkład.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner