login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac wysokoelastyczny Aruba H3 80x200 Koło
Materac wysokoelastyczny Aruba H3 80x200 Koło
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac wysokoelastyczny Aruba H3 80x200 Koło
Do tego produktu pasuje:
  • Materac wysokoelastyczny Aruba H3 80x200 Koło
  • Materac wysokoelastyczny Aruba H3 80x200 Koło
  • Materac wysokoelastyczny Aruba H3 80x200 Koło
  • Materac wysokoelastyczny Aruba H3 80x200 Koło
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Aruba H3 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Aruba H3 — zbudowany z jednego bloku profilowanej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum. Przez zastosowanie tego materiału zyskujemy lepsze parametry podtrzymania ciała, sprężystości i elastyczności. Pianka Kaltschaum posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Pianka Kaltschaum posiada specjalne nacięcia, przez co uzyskuje 7 stref twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac można użytkować na regulowanych stelażach, jest dwustronny, a druga jego strona ma taką samą twardość jak pierwsza. Posiada ściągalny i pralny w temp. do 90 st. C. pokrowiec Alergik. Wysokość ok. 16 cm.

Budowa:

Pianka Kaltschaum
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowania, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Alergik
— wykonany jest z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 90 st. C, dzięki czemu zachowana jest optymalna higiena spania.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew bez regulacji.

Parametry materaca Aruba H3:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 16 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Kaltschaum
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie twardsze podłożę oraz większą twardość, higieniczność, sprężystość i elastyczność pianki wysokoelastycznej, co przekłada się na wydłużoną trwałość całego wnętrza materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac ARUBA H3 posiada 2-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner