login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
antyalergiczny materac 90x190 Materasso Lavender Duo
Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu antyalergiczny materac 90x190 Materasso Lavender Duo
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
Do tego produktu pasuje:
  • Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
  • Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
  • Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
  • Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
  • Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
  • Materasso Lavender Duo 90x190 wysoki komfort snu
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Materasso LAVENDER DUO 90x190 antybakteryjny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac Lavender Duo Materasso — jest to innowacyjne połączenie trzech pian wysokiej jakości. Materac posiada uniwersalną budowę, tzn. można korzystać z obu jego stron o różnym stopniu twardości. Rdzeń materaca stanowi 2 cm piana Antibacterial, która zawiera leczniczy preparat Sanitized, dzięki niemu jest hamowany, jest rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Strona bardziej miękka posiada specjalnie moletowaną pianę Lavender, która jest tworzywem bardzo wytrzymałym na odkształcenia. Dodatkowo piana ta jest nasączona olejkiem lawendowym, który również hamuje, namnażanie się roztoczy i pleśni. Po drugiej stronie twardszej jest włoska piana Nightfly — jej moletowanie pozwala zachować podział na 7 stref twardości dla zapewnienia lepszego podparcia poszczególnych części ciała. Piana ta jest produkowana na bazie wody, dzięki czemu zapewnia większą elastyczność punktową. Materasso do klejenia swoich materaców używa wodnego kleju Simalfa, który jest bezpieczny dla środowiska i człowieka. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Carbon z wszytą taśmą 3D, która zapewnia lepszą wymianę powietrza z wnętrza materaca na zewnątrz. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 24 cm.

Budowa:

Piana Lavender — wysokoelastyczna piana o 10 cm wysokości, która w swej budowie posiada specjalne nacięcia, dzięki nim materac został podzielony zgodnie z 7 strefami twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Dodatkowym atutem pianki Lavender jest jej otwartokomórkowa budowa, która pozwala zachować prawidłową wentylację i przewiewność. Olejek lawendowy, którym została nasączona pianka, wyróżnia się działaniem antybakteryjnym i hamuje rozwój grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Pianka ta jest odpowiednia dla osób, które borykają się z alergiami.

Piana Antibacterial - 2 cm bezpieczna dla użytkownika i środowiska antybakteryjna pianka, zawiera specjalny leczniczy preparat Sanitized, który w pianie potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Właściwości tej piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną wszystkich alergii.

Piana NightFly
- 10 cm warstwa pianki pochodzenia włoskiego, która posiada specjalne konturowe nacięcia, tworzące strefy twardości i poprawiające wentylację wewnątrz materaca. Piana ta posiada wysokich parametrach techniczne i użytkowe, jest produkowana na bazie wody. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego. W porównaniu ze standardowymi pianami zapewnia znacznie większą elastyczność punktową w materacach, dzięki której kręgosłup jest optymalnie podparty.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Carbon — jest materiałem bardzo trwałym, przyjemnym w dotyku, przewiewnym oraz posiada unikalny wygląd. Włókna węglowe zawarte w tkaninie tworzą dodatkową barierę przed zanieczyszczeniami elektromagnetycznymi i wyładowaniami elektrostatycznymi, które wnikają do wnętrza naszych domów. Kontakt ciała z włóknami węglowymi umożliwia organizmowi na uwolnienie ładunków elektrostatycznych nagromadzonych podczas dnia. Włókna mogą pomóc w regeneracji i poprawić jakość snu. Pokrowiec został wyposażony w pas 3D, który ułatwia cyrkulacje powietrza, a zamek rozdzielczy pozwala podzielić go na mniejsze części i bez większej trudności wyprać w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Lavender Duo:

wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 24 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: piana Lavender, piana Antibacterial, piana Nightfly
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak.
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 10 lat

Materac odpowiedni dla osób cięższych, które borykają się z alergiami oraz cenią sobie materace uniwersalne o dwóch różnych stronach twardości.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Materac Materasso Lavender Duo z 10-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner