login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
materac piankowy Mileto 90x190
Mileto materac piakowy z kokosem
materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem materac piankowy Mileto 90x190 Mileto materac piakowy z kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
  • materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
  • materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
  • materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
  • materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
  • materac Mileto 90x190 piankowy z kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Mileto materac piankowy dla dzieci 90x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac z pianką termoelastyczną Mileto. Rdzeń materaca stanowi pianka wysokoelastyczna, która należy do grupy pianek tzw. otwartokomórkowych. Taka budowa pozwala na prawidłową wymianę powietrza we wnętrzu materaca, co przekłada się na higieniczność i żywotność wkładu. Pianka wysokoelastyczna HR posiada 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na dopasowanie do potrzeb użytkownika. Po stronie miększej materac posiada warstwę pianki termoelastycznej, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, zapewniając delikatne zagłębienie i otulenie. Po stronie twardszej znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 11 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna
- specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie podzielona na 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Mileto:

wymiar: 90x190
wysokość: ok. 11 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują podłoża piankowego z delikatnym uczuciu zagłębienia. Uniwersalna budowa pozwala na optymalne dopasowanie materaca do potrzeb użytkownika.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Mileto FDM 2 lata gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner