login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
Do tego produktu pasuje:
  • materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
  • materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
  • materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
  • materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
  • materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
  • materac termoelastyczny 90x190 Materasso Thermo Silver
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy THERMO SILVER 90x190 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Thermo Silver — rdzeń materaca stanowi piana Lavendrer o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia, ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia nasączona olejkiem lawendowym. Po jednej stronie znajduje się włoska piana termoelastycznaThermosilver, która reaguje pod wpływem temp. użytkownika, lecz w odróżnieniu od standardowych pian termoelastycznych zatrzymuje ciepło, a gdy temperatura spada, wówczas oddaje zgromadzone wcześniej ciepło, co służy utrzymaniu stałej temperatury na powierzchni materaca. Piana ta w swej budowie posiada unikatowe cząsteczki soli srebra, która ma właściwości antybakteryjne. Po drugiej stronie znajduje się szwajcarska piana EvoPoreHRC bardzo wytrzymała, trudna do odkształcenia, jej właściwości nie zmieniają się podczas użytkowania. Wszystkie piany zostały podzielone zgodnie z 7 strefami twardości, aby zachować ergonomiczne podparcie poszczególnych partii ciała. Do połączenia elementów producent używa kleju Simalfa, który jest produkowany na bazie wody, czyli jest wolny od środków chemicznych. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Silktouch, który dodatkowo został wyposażony w taśmę 3D dla lepszej cyrkulacji powietrza. Wysokość materaca to ok. 23 cm.

Budowa:

Piana Thermosilver — dzięki nowoczesnej strukturze polegającej na zastosowaniu mikrokapsułek PCM (Phase Materials Change) pianą ta pochłania ciepło wydzielane przez ludzkie ciało i tym sposobem zostaje zachowana stała, wewnętrzna temperatura materiału. Jest to niezwykle istotne podczas użytkowania materaca, który w wyniku tego procesu osiąga zdolność do zachowania komfortu termicznego. Wewnątrz piany Thermosilver zachodzi reakcja zmiany struktury materiału, podczas której użytkownik unika niepożądanego nadmiernego nagrzewania się piany termoelastycznej. Piana Silver zawiera również unikatowe cząsteczki soli srebra, które mają właściwości antybakteryjne, pozwalające zachować higienę na wysokim poziomie.

Piana Lavender — wysokoelastyczna piana, która w swej budowie posiada specjalne nacięcia, dzięki nim materac został podzielony zgodnie z 7 strefami twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Dodatkowym atutem pianki Lavender jest jej otwartokomórkowa budowa, która pozwala zachować prawidłową wentylację i przewiewność. Olejek lawendowy, którym została nasączona pianka, wyróżnia się działaniem antybakteryjnym i hamuje rozwój grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Pianka ta jest odpowiednia dla osób, które borykają się z alergiami.

Piana EvoPoreHRC
— szwajcarska piana to nowa generacja materiałów do produkcji materaców charakteryzuje się wysoką wytrzymałością wszystkich najistotniejszych parametrów podczas zmian temperatury i wilgotności. Temperatura i wilgoć wytwarzane przez ludzkie ciało wpływają negatywnie na właściwości pian, powodując przede wszystkim mięknięcie, utratę właściwości elastycznych a co za tym idzie uczucie niewygody. Nowa struktura komórek w pianie EvoPoreHRC charakteryzuje się dynamicznymi i elastycznymi właściwościami. Jest też bardzo stabilna, a strukturalna mieszanka komórek czyni ją lepiej odporną na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk. Piana ta była testowana w ekstremalnych warunkach. Wyniki testów wykazały szczególną wytrzymałość piany. Podczas użytkowania nie zmienia ona swojej twardości, elastyczności i pozostaje przewiewna.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Silktouch — dzięki użyciu nanotechnologii w produkcji włókien, materiał ten uzyskuje nie tylko połysk, ale w dotyku przypomina delikatny jedwab. Tkanina jest puszysta, bardzo lekka i przede wszystkim bardzo wytrzymała. Jej higroskopijność zapewnia o dobrej absorpcji wilgoci i szybkim jej usuwaniu, dzięki czemu na pokrowcu panuje suchy klimat. Efektem jest brak przegrzewania się i wyziębiania na materacu. Cały proces wentylacji i wymiany ciepła w materacu jest tu wspomagany specjalnym pasem wentylacyjnym 3D. Nanotechnologia zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania dla alergików, ponieważ strukturę włókien tkaniny zabezpieczono przed rozwojem pleśni, grzybni, bakterii oraz roztoczy. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu z łatwością możemy go ściągnąć i wyprać w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Thermo Silver:

wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana Thermosilver, piana Lavender, piana EvoPoreHRC
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak.
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 10 lat

Materac jest przeznaczony dla osób, które preferują twardsze spanie, które borykają się z różnego typu alergiami i dla tych, którzy szukają materaca o uniwersalnej budowie.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Materac Materasso Thermo Silver z 10-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner