login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
materac piankowy wysokoelastyczny foxtrot hilding 90x190 twardy
materac wysokoelastyczny dwustronny foxtrot hilding 90x190 bardzo twardy
twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot materac piankowy wysokoelastyczny foxtrot hilding 90x190 twardy materac wysokoelastyczny dwustronny foxtrot hilding 90x190 bardzo twardy
Ostatnio oglądane produkty:
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
Do tego produktu pasuje:
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
  • twardy materac piankowy wysokoelastyczny 90x190 hilding foxtrot
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy h4 HILDING FOXTROT 90x190 wysokoelastyczny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy wysokoelastyczny Foxtrot Hilding — zbudowany z jednego bloku profilowanej pianki wysokoelastycznej HR. Przez zastosowanie tego materiału zyskujemy lepsze parametry podtrzymania ciała, sprężystości i elastyczności. Pianka HR posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Pianka HR posiada specjalne nacięcia, przez co uzyskuje 7 stref twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac można użytkować na regulowanych stelażach, jest dwustronny, a druga jego strona ma taką samą twardość jak pierwsza. Posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C. pokrowiec Italiano. Wysokość ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowania, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Italiano — przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym wyglądzie tworzy trójwymiarowy efekt. Pokrowiec ma właściwości antyalergiczne oraz niweluje nieprzyjemny zapach. Cztery wygodne uchwyty, które znajdują się po obu stronach pokrowca, ułatwiają odwracanie materaca. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu znacznie łatwiej jest go ściągnąć i wyprać w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Foxtrot Hilding:

wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 15 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych o dowolnej wadze, które cenią sobie higieniczność, sprężystość i elastyczność pianki wysokoelastycznej HR, co przekłada się na wydłużoną trwałość całego materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Foxtrot udziela 15-letniej gwarancji na cały materac.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner