login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
materac mdc tanatos 90x190 wysokoelastyczny z lateksem
materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190 materac mdc tanatos 90x190 wysokoelastyczny z lateksem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
Do tego produktu pasuje:
  • materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
  • materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
  • materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
  • materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
  • materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
  • materac wysokoelastyczny z lateksem tanatos mdc 90x190
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Materac Tanatos 90x190 wysokoelastyczny z lateksem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowo-lateksowy Tanatos - rdzeń materaca stanowi pianka wysokoelastyczna. Przez zastosowanie tego materiału zyskujemy lepsze parametry podtrzymania ciała, sprężystości i elastyczności. Pianka HR posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Uniwersalna budowa wkładu pozwala na korzystanie z obu jego stron o tych samych parametrach. Obustronnie rdzeń został obłożony pianką lateksową, która tak jak pianka wysokoelastyczna jest bardzo trwała i higieniczna. Dzięki kanalikom zwiększona jest wymiana powietrza. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 16 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylacje.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylacje.

Pokrowiec Dormia
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu: elastycznym, statycznym, z regulacją zanóżka lub zagłówka, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 3,5 cm.

Parametry materaca Tanatos:

wymiar: 90x190 cm
wysokość: ok. 16 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, pianka wysokoelastyczna HR, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie higieniczne właściwości pianki lateksowej i wysokoelastycznej oraz dla tych, którzy borykają się z różnego rodzaju alergiami.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Tanatos udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner