login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
materac termoelastyczny MDC Lucca 80x200 z pianką wysokoelastyczną HR twardy
materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną materac termoelastyczny MDC Lucca 80x200 z pianką wysokoelastyczną HR twardy
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy MDC Lucca 80x200 z pianką termoelastyczną
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy termoelastyczny Lucca twardy 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie

Materac piankowy termoelastyczny Lucca twardy — podstawę materaca stanowi blok pianki wysokoelastycznej HR, która należy do grupy pianek tzw. otwartokomórkowych, co oznacza, że w jej wnętrzu nie znajdziemy zamkniętego miejsca dla powietrza. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na higieniczność i żywotność pianki. Dzięki zachowaniu stałej wymiany powietrza wewnątrz wkładu nie rozwijają się grzyby, pleśnie i inne drobnoustroje. Pianka HR posiada nacięcia i perforacje, które ułatwiają podział wkładu na 7 stref twardości, by zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała użytkownika. Jednostronnie wkład materaca został obłożony pianką termoelastyczną, która działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika umożliwiając odpowiednie zagłębienie się sylwetki. Pianka ta nie ugniata tkanek miękkich, dzięki czemu ułatwiony jest transport krwi i ograniczone jest powstanie odleżyn. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Deomi. Wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia. Znajduje się po obu stronach materaca.

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Deomi
— pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Temperatura prania do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu z regulacją lub bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 3,5 cm.

Parametry materaca Lucca twardy:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla:
młodzieży, osób dorosłych, które szukają twardszego, stabilnego podparcia z delikatnym uczuciem otuleniem ciała. Zastosowanie pianek o różnym odczuciu komfortu pozwoli na dopasowanie materaca do aktualnych potrzeb użytkownika.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Lucca twardy posiada 2-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner