login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
materac piankowy fdm hybrid 80x200 średniotwardy
hybrid materac wysokoelastyczny, piankowy 80x200
materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny materac piankowy fdm hybrid 80x200 średniotwardy hybrid materac wysokoelastyczny, piankowy 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy hybrid fdm 80x200 wysokoelastyczny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Hybrid 80x200 średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Hybrid — wnętrze materaca stanowi połączenie piany wysokoelastycznej o różnej gęstości i o różnym kształcie, który umożliwia podzielenie powierzchni na 7 stref twardości, by zapewnić odpowiednie podtrzymanie poszczególnych partii ciała. Pianka wysokoelastyczna HR należy do grupy pian tzw. otwartokomórkowych, gdzie wewnątrz tej piany nie znajdziemy miejsc niedostępnych dla powietrza. Takie rozwiązanie wypływa na zwiększoną higieniczność i wydłużoną trwałość wkładu. Powierzchnia materaca została podzielona na 7 stref twardości, dzięki zastosowaniu w części barkowej moletowanej wkładki z piany HR o innej gęstości niż pozostała część piany wysokoelastycznej. We wnętrzu materaca pomiędzy odcinkiem lędźwiowym a odcinkiem piersiowym umieszczono elementy o odmiennej gęstości, które ułatwiają zagłębienie się sylwetki w materacu. Uniwersalna budowa pozwala na korzystanie z obu jego stron o tych samych parametrach, dzięki temu okres użytkowania jest znacznie wydłużony. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dzięki zastosowanym elementom o zróżnicowanej twardości i kształcie materac posiada 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Moletowanie na powierzchni materaca może zapewniać uczucie delikatnego masażu oraz usprawnia proces cyrkulacji powietrza.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Hybrid:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które poszukują sprężystego, trwałego podłoża do spania. Dwie strony o tych samych właściwościach znacząco wpływają na okres użytkowania. Materac jest odpowiednim rozwiązanie dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergię, dzięki zastosowanej pianie wysokoelastycznej HR.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Hybrid udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner