login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
Sorrento fdm materac piankowy z kokosem 80x200
piankowy materac sorrento FDM 80x200 z kokosem
materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy Sorrento fdm materac piankowy z kokosem 80x200 piankowy materac sorrento FDM 80x200 z kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
Do tego produktu pasuje:
  • materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
  • materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
  • materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
  • materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
  • materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
  • materac Sorrento 80x200 dwustronny, piankowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Sorrento 80x200 materac piankowy z matą kokosową .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac dziecięcy, piankowy Sorrento z matą kokosową. Rdzeń materaca stanowi blok pianki poliuretanowej, która nadaje odpowiednią sprężystość. Uniwersalna budowa materaca tzw. lato-zima pozwala na optymalne dopasowanie materaca do potrzeb użytkownika. Po stronie miększej znajduje się pianka wysokoelastyczna HR moletowana w 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Pianka HR należy do grupy pianek tzw. otwartokomórkowych, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza we wnętrzu materaca. Po stronie twardszej znajduje się włókno naturalne, jakim jest mata kokosowa, która ma dobre właściwości higroskopijne i utwardzające. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie moletowana w 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Sorrento:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 11 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują materaca piankowego o uniwersalnej budowie, dzięki której użytkownik może optymalnie dopasować stronę twardości do swoich potrzeb.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Sorrento posiada 2-letnia gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner