login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
materac piankowy fdm sano 160x200 H2
wysokoelastyczny materac sano fdm 160x200
materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny materac piankowy fdm sano 160x200 H2 wysokoelastyczny materac sano fdm 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy sano fdm 160x200 wysokoelastyczny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Sano 160x200 średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Sano zbudowany z jednego bloku profilowanej pianki wysokoelastycznej HR. Przez zastosowanie tego materiału zyskujemy lepsze parametry podtrzymania ciała, sprężystości i elastyczności. Pianka HR posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Pianka HR posiada specjalne nacięcia, przez co uzyskuje 7 stref twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac można użytkować na regulowanych stelażach, jest dwustronny, a druga jego strona ma taką samą twardość jak pierwsza. Posiada ściągalny i pralny w temp. 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość ok. 19 cm.

Budowa

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy to tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowania, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Sano:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR 18 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie średniotwarde podłoże do spania, higieniczność, sprężystość i elastyczność pianki wysokoelastycznej HR, co przekłada się na wydłużoną trwałość całego wnętrza materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Sano udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner