login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
materac fdm savona 160x200 dwie twradości H3 i H4
materac piankowy 160x200 kokos, lateks, visco
materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem materac fdm savona 160x200 dwie twradości H3 i H4 materac piankowy 160x200 kokos, lateks, visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
  • materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
  • materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
  • materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
  • materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
  • materac piankowy savona fdm 160x200 z pianką visco i kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Savona 160x200 z kokosem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy SAVONA z matą kokosową. Rdzeń materaca stanowi pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi sprężystość. Materac ma dwie różne strony twardości, tzw. lato-zima. Po stronie twardszej znajduje się moletowana, wytrzymała, 7-strefowa pianka wysokoelastyczna HR, o otwartokomórkowej strukturze. Ponad nią znajduje się warstwa maty kokosowej, nadająca materacowi twardość. Po stronie bardziej miękkiej znajduje się warstwa higienicznej, antybakteryjnej i trwałej pianki lateksowej. Powyżej znajduje się termoelastyczna pianka visco, która ma właściwości dopasowywania się do użytkownika pod wpływem nacisku i temperatury. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Oprócz swoich właściwości higienicznych pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne profilowania, tworzące 7 stref twardości, by podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy.

Mata kokosowa — naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka termoelastyczna
— pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, co usprawnia też jej moletowanie. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Savona:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR 2 cm, mata kokosowa 1 cm, pianka poliuretanowa 14 cm, pianka lateksowa 2 cm, pianka termoelastyczna 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie uniwersalność poprzez możliwość zmiany strony materaca na bardziej twardą lub bardziej miękką w zależności od preferencji użytkownika (tzw. materac lato-zima).

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Savona udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner