login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Akadi MDC 90x200 z pianką termoelastyczną
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac termoelastyczny Akadi 90x200 średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie

Materac piankowy termoelastyczny Akadi. Podstawę materaca stanowi pianka wysokoelastyczna, która należy do grupy pianek tzw. otwartokomórkowych, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca. Pianka HR posiada większą gęstość, dzięki czemu uzyskujemy lepsze podparcie i dopasowanie. Blok pianki obustronnie posiada nacięcia, które dzielą wkład na 7 stref twardości oraz mogą pomóc w wymianie powietrza. Piana HR jest odpowiednią podstawą dla wierzchniej pianki termoelastycznej, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała osoby, która aktualnie korzysta z materaca, pozwalając na delikatne zagłębienie i otulenie sylwetki. Połączenie dwóch różnych materiałów w materacu sprawia, że jest on dwustronny, uniwersalny tzw. lato-zima. Taka budowa umożliwia optymalne dopasowanie twardości do potrzeb osoby leżącej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Skin Care. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 23,5 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalny rodzaj pianki o 5 cm grubości, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne nacięcia, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Po jednej stronie wkładu pianka jest miększa, a po drugiej twardsza.

Pokrowiec Skin Care — pokrowiec wykonany w 90% z włókien poliestrowych oraz 10% bawełny z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Temperatura prania do 40 st. C.

Parametry materaca Akadi:


wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 23,5 cm
stopień twardości: średniomiękki/średniotwardy
wkład materaca: piana termoelastyczna 5 cm, pianka wysokoelastyczna 17,5 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 12 lat

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które szukają stabilnego podparcia z komfortowym otuleniem ciała. Zastosowanie zróżnicowanych pianek pozwoli na dopasowanie materaca do aktualnych potrzeb użytkownika.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 12 lat
Materac Akadi posiada 12-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner