login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
  • materac piankowy Izyda 90x200 z pianką termoelastyczną
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy-termoelastyczny Izyda 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie

Materac piankowy Izyda z warstwą termoelastyczną. Wnętrze materaca stanowi połączenie dwóch rodzajów pianek: pianka wysokoelastyczna HR oraz pianka termoelastyczna. Dzięki uniwersalnej budowie tzw. lato-zima mamy dwie strony o różnej twardości i odmiennym odczuciu komfortu, które pozwalają użytkownikowi na optymalne dopasowanie do aktualnych potrzeb. Warstwą komfortową jest pianka termoelastyczna, która reaguje pod wpływem temp. i ciężaru ciała osoby leżącej pozwalając na odpowiednie dopasowanie do poszczególnych partii ciała. Pianka termoelastyczna podpiera ciało, jednocześnie nie uciska tkanek miękkich, dzięki czemu zachowany jest prawidłowy przepływ krwi. Bazą dla pianki termoelastycznej jest piana wysokoelastyczna HR, która obustronnie została ponacinana w 7 stref twardości dla zachowania lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Pianka HR ma mniej jednolitą strukturę komórkową, dzięki temu zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca. Co przekłada się na wydłużoną trwałość i zwiększoną higieniczność wkładu. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Skin Care. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 21,5 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalny rodzaj pianki o 3 cm grubości, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne nacięcia, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Po jednej stronie wkładu pianka jest miększa, a po drugiej twardsza.

Pokrowiec Skin Care — pokrowiec wykonany w 90% z włókien poliestrowych oraz 10% bawełny z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Temperatura prania do 40 st. C.

Parametry materaca Izyda:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 21,5 cm
stopień twardości: średniomiękki/średniotwardy
wkład materaca: piana termoelastyczna 3 cm, pianka wysokoelastyczna 17,5 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 12 lat

Materac odpowiedni dla
: młodzieży, osób dorosłych, które szukają stabilnego podparcia z komfortowym otuleniem ciała. Zastosowanie zróżnicowanych pianek pozwoli na dopasowanie materaca do aktualnych potrzeb użytkownika.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 12 lat
Materac Izyda posiada 12-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner