login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
materac fdm potenza 90x200 multipocket średniotwardy
materac pocketowy, kieszeniowy potenza multipocket 90x200
materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200 materac fdm potenza 90x200 multipocket średniotwardy materac pocketowy, kieszeniowy potenza multipocket 90x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
  • materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
  • materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
  • materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
  • materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
  • materac sprężynowy multipocket potenza fdm 90x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac multiocket Potenza 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac multipocket Potenza — wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn niż w standardowych materacach kieszeniowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Pojedyncze sprężynki są umieszczone w osobnych woreczkach, co zapewnia niezależną pracę każdej z nich, a przy tym umożliwia sprężynom cichą pracę. Formatka multipocket została obustronnie obłożona zabezpieczającym filcem oraz pianką poliuretanową, która nadaje materacowi sprężystość. Materac jest dwustronny — ma taką samą twardość po jednej i po drugiej stronie. Umożliwia to jednakowe korzystanie z obu stron materaca, a przy tym wpływa na dłuższy okres jego eksploatacji. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Wysokość: ok. 17 cm.

Budowa:


Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Potenza:

wymiar: 90x200
wysokość: ok. 17 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka poliuretanowa, filc, sprężyna multipocket, filc, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży oraz osób dorosłych, które preferują średniotwarde podłoże do spania. Dzięki sprężynom multipocket materac jest bardziej sprężysty, co zdecydowanie ułatwia zmianę pozycji podczas spoczynku oraz wstawanie z materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Potenza udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner