login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac lateksowy 80x200 Hilding Melody dwustronny
Materac dwustronny 80x200 Melody-lateksowy 15 lat gwarancji
lateksowy materac twardy Melody Hilding 80x200
Materac lateksowy 80x200 Hilding Melody dwustronny Materac dwustronny 80x200 Melody-lateksowy 15 lat gwarancji lateksowy materac twardy Melody Hilding 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac lateksowy 80x200 Hilding Melody dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • Materac lateksowy 80x200 Hilding Melody dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Hilding Melody dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Hilding Melody dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Hilding Melody dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac lateksowy MELODY HILDING 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac lateksowy Melody Hilding zbudowany jest z jednego bloku 7-strefowej pianki lateksowej. Zastosowany wkład posiada liczne kanaliki, które odpowiadają za dwie ważne funkcje: pozwalają na dopasowanie się materaca do naturalnych krzywizn kręgosłupa oraz zapewniają higieniczny sen poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. W ten sposób uniemożliwione zostaje nadmierne gromadzenie się grzybów i pleśni we wnętrzu. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Hybrid. Wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Pianka lateksowa
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, które zapewniają materacowi higieniczność poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz oraz wyposaża materac we właściwości ergonomiczne. Poprzez rozmieszczone w pianie otwory materac uzyskuje 7 stref twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała: głowy, barków, talii, bioder, ud, łydek, stóp.

Pokrowiec Hybrid — wykonany z dzianiny o wysokiej gramaturze z dodatkiem elastycznego stretchu zapewnia odpowiednią wentylację i jest odporny na mechacenie. Pokrowiec występuje w wersji niepikowanej. Po obu bokach materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające obracanie go na drugą stronę. Na całym obwodzie pokrowca znajduje się rozdzielczy zamek błyskawiczny, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Melody Hilding:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla: alergików, ze względu na higieniczność zarówno jego wkładu, jak i pokrowca. Będzie też dobrym wyborem dla tych, którzy cenią sobie właściwości ortopedyczne i ergonomiczne (dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa) bez efektu nadmiernego nagrzewania pianki. Materac odpowiedni do zastosowania w stelażach regulowanych manualnie i elektrycznie.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Melody Hilding udziela 15 - letniej gwarancji na produkt.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner