login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac jamajka koło mk foam 80x200
materac jamajka koło mk foam 80x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac jamajka koło mk foam 80x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac jamajka koło mk foam 80x200
  • materac jamajka koło mk foam 80x200
  • materac jamajka koło mk foam 80x200
  • materac jamajka koło mk foam 80x200
  • materac jamajka koło mk foam 80x200
  • materac jamajka koło mk foam 80x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Jamajka 80x200 dwustronny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy Jamajka H2 - wnętrze materaca stanowi formatka kieszeniowa o twardości drutu H2, która została ułożona w 7 stref twardości dla zapewnienia lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, dzięki temu pracują niezależnie od siebie, czyli działają tylko te sprężyny, na które wywierany jest nacisk. Materac posiada uniwersalną budowę — dwie strony użytkowe. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajdują się te same warstwy o tych samych właściwościach. Bezpośrednio nad sprężynami znajduje się przekładka tapicerska, która delikatnie utwardza materac. Kolejną warstwą jest 2,5 cm formatka z pianki poliuretanowej, która nadaje materacowi sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 90 st. C pokrowiec Alergik. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Przekładka tapicerska — podwyższa wytrzymałość materaca oraz oddziela wkład sprężynowy od piankowego — znajduje się po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 270 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Alergik
— wykonany jest z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 90 st. C, dzięki czemu zachowana jest optymalna higiena spania.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew bez regulacji.

Parametry materaca Jamajka H2:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka poliuretanowa, przekładka tapicerska, sprężyna kieszeniowe, przekładka tapicerska, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które szukają średniotwardego materaca o dwóch stronach użytkowych.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Jamajka udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner