login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
  • venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
  • venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
  • venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
  • venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
  • venus naturalis h2 koło 80x200 materac sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Venus Naturalis H2 80x200 materac kieszeniowo-piankowy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy Venus Naturalis H2 — rdzeń materaca stanowi formatka pocketowa 1000S wykonana z drutu o twardości H2. Sprężyny tego typu posiadają mniejszą średnicę od standardowych sprężyn pocketowych, czyli na każdy metr kwadratowy jest ich więcej. Dzięki temu, że średnica każdej sprężyny jest mniejsza mamy więcej punktów podparcia. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima. Po obu stronach wkładu pocketowego znajduje się siatka tapicerska, która oddziela sprężyny od pianek. Po jednej stronie znajduje się 4 cm warstwa pianki Naturalis, jest produktem bezpiecznym dla środowiska. W swej budowie posiada olej rycynowy. Prawidłowa cyrkulacja powietrza przekłada się na wydłużoną żywotność pianki. Po drugiej stronie znajduje się warstwa pianki Kaltschaum o otwartokomórkowej budowie. Pianka ta jest bardzo trwała, higieniczna i trudna do odkształcenia. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 23 cm.

Budowa:

Pianka Naturalis
— bardzo higieniczna, bezpieczna dla środowiska pianka, która posiada w swej budowie olej rycynowy, który jest olejem roślinnym — wytwarzanym z nasion rącznika pospolitego (Ricinus Communis). Tego typu pianka cechuje się dobrą wentylacją, dzięki temu żywotność jest znacznie dłuższa. Dodatkowym atutem jest jej delikatny, neutralny zapach, który wpływa kojąco na organizm ludzki. Pianka Naturalis® posiada najwyższej klasy certyfikat – Klasa I standard Eko-Tex Standard 100.

Siatka tapicerska — podwyższa wytrzymałość materaca oraz oddziela sprężyny od pianek. Znajduje się po obu stronach materaca.

Sprężyna 1000 S — wykonane z drutu o twardości H2. Sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez znacznie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka Kaltschaum — wysokoelastyczna pianka, posiadająca mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HRKaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Aloe Vera — pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Skład: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Venus Naturalis H2:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Naturalis 4 cm, siatka tapicerska, sprężyna pocketowa 1000S, siatka tapicerska, pianka Kaltschaum
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, dla których ważne jest, aby materac posiadał dwie strony użytkowe o różnej twardości, a pianki były higieniczne.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Venus Naturalis H2 udziela 2-letniej gwarancji na materac.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner