login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
materac luxpocket z pianką visco hefajstos mdc 180x200
pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200 materac luxpocket z pianką visco hefajstos mdc 180x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
Do tego produktu pasuje:
  • pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
  • pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
  • pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
  • pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
  • pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
  • pocket HEFAJSTOS MDC materac luxpocket z pianką memory 180x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Luxpocket Hefajstos 180x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac luxpocket sprężynowy Hefajstos z pianką visco — rdzeń materaca stanowią sprężyny kieszeniowe (luxpocket), które zostały ułożone zgodnie z 7 strefami twardości dla zapewnienia lepszej niezależnej, cichej pracy. Każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu precyzyjniej podpierają poszczególne partie ciała. Sprężyny luxpocket mają mniejszą średnicę (jest ich ok. 1000 szt./m2) niż sprężyna multipocket (ok. 500 na m2). Budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron bez obaw o komfort snu, ponieważ po obu stronach wkładu sprężynowego znajdują się identyczne warstwy zastosowanych komponentów. Kolejno nad i pod warstwą sprężyn znajdują się: filc oraz pianka termoelastyczna (visco) o grubości ok. 5 cm. Piana Visco działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, zapewniając delikatne zagłębienie i otulenie. Pianka termoelastyczna (visco) nie wywiera nacisku zwrotnego na tkanki miękkie, dzięki czemu jest zachowany prawidłowy przepływ krwi. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco)
- specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega powstawaniu odleżyn, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny luxpocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w materacach multipocket (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 1000 w porównaniu do ok. 500 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku sprężyn multipocket. Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pokrowiec Dormia
— antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, delikatny w dotyk, odporny na rozciągnięcia. Dodatkowo jest pikowany owatą, a jego struktura zapewnia dobrą wentylację materaca. Włókna są mocno splecione, co zapewnia odpowiednie dopasowanie do materaca. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, aby ułatwić zdjęcie i wypranie w temp. do 40 st. C.

Parametry materaca Hefajstos:

wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: sprężyny luxpocket, pianka visco
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat

Do tego materaca polecamy stelaże bez regulacji. Materace multipocket/luxpocket należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 4 cm.

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują sprężystego podłoża do spania z dobroczynnymi właściwościami pianki visco. Dwie strony użytkowe znacznie wydłużają okres użytkowania produktu.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Herakles udziela 5-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na piankę memory oraz udziela 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner