login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
  • materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
  • materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
  • materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
  • materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
  • materac kieszeniowy z kokosem Janpol Delia 90x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy z kokosem Delia Janpol 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy z kokosem Delia Janpol. Rdzeń materaca stanowi formatka sprężynowa (kieszeniowa, pocketowa), każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce, woreczku, aby pracować cicho i niezależnie od siebie. Wkład sprężynowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości dla zapewnienia lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Po obu stronach materaca nad sprężynami znajduje się przekładka filcowa, która oddziela sprężyny od kolejnej warstwy. Materac posiada dwie strony użytkowe o różnej twardości i różnym odczuciu komfortu. Po stronie twardszej bezpośrednio nad warstwą filcu znajduje się mata kokosowa, która jest włóknem naturalnym i znacząco utwardza wkład materaca. Nad nią znajduje się 4 cm warstwa pianki poliuretanowej, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Po stronie miększej znajduje się warstwa pianki poliuretanowej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp do 60 st. C. pokrowiec Smart. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 23 cm.

Budowa:

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Przekładka filcowa
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 260 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Pokrowiec Smart — to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach. Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu można łatwo zdjąć go i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze do 60 st. C. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Produkty włókiennicze oznaczone tym certyfikatem są wolne od substancji szkodliwych, które w negatywny sposób mogą oddziaływać na zdrowie człowieka. Certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 przyznawany jest od 1992 roku na całym świecie. W Polsce procesem tym kieruje łódzki Instytut Włókiennictwa.

Parametry materaca Delia Janpol:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka poliuretanowa, mata kokosowa, przekładka filcowa, sprężyna kieszeniowa, przekładka filcowa, pianka poliuretanowa
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: osób o większej wadze nawet powyżej 100 kg, które szukają twardszego podłoża do spania z możliwością skorzystanie z delikatnie miększej strony..

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac Janpol Delia posiada 5 - letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner