login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
materac Reggio fdm 160x200  średnio twardy z pianką Visco
materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny materac Reggio fdm 160x200  średnio twardy z pianką Visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
  • materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
  • materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
  • materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
  • materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
  • materac Reggio fdm 160x200 z kokosem, dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Reggio 160x200 materac kieszeniowy kokos, visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Reggio kokos, visco. Wnętrze materaca stanowi formatka kieszeniowa, pocketowa ułożona zgodnie z 7 strefami twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Sprężyny znajdują się w osobnych kieszonkach dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na optymalne dopasowanie twardości materaca do potrzeb osoby użytkującej. Po obu stronach materaca znajduje się warstwa filcu, który zabezpiecza pianki od sprężyn. Po stronie miększej znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, zapewniając delikatne zagłębienie i otulenie. Pod nią znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Po stronie twardszej znajduje się pianka poliuretanowa oraz mata kokosowa, która znacząco utwardza materac, jej działanie zostało delikatnie złagodzone cienką warstwą włókna klimatyzującego. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Wysokość materaca to ok. 26 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna
- specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego, oddzielając go od pianek.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Włókno klimatyzujące — przepuszczalne włókno syntetyczne, które dodatkowo delikatnie ociepla materac.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Reggio:

wymiar: 160x200
wysokość: ok. 26 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa, wełna owcza
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują sprężyste podłoże z delikatnym uczuciem zagłębienia, jakie zapewnia pianka termoelastyczna. Dwie strony o różnej twardości pozwalają na optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca FDM Reggio udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner