login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
bardzo dobry materac kieszeniowy na łóżko 160x200 makarena hilding
materac multipocket sprężynowy makarena hilding 160x200 visco lateks
materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana bardzo dobry materac kieszeniowy na łóżko 160x200 makarena hilding materac multipocket sprężynowy makarena hilding 160x200 visco lateks
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
Do tego produktu pasuje:
  • materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
  • materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
  • materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
  • materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
  • materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
  • materac kieszeniowy multipocket dla ciężkiej osoby 160x200 hilding Makarana
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA materac multipocket HILDING MAKARENA 160x200 z visco i lateksem 15 lat gwarancji .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac multipocket Makarena Hilding z visco — rdzeń materaca stanowi formatka kieszeniowa typu multipocket, co oznacza, że na każdy metr kwadratowy przypada dwa razy więcej sprężyn w porównaniu do standardowych materaców pocketowych. Dzięki temu, że zagęszczenie sprężyn jest większe, zyskujemy więcej punktów podparcia. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, woreczkach dla zachowania lepszej, niezależnej, cichej pracy. Specyfika sprężyn kieszeniowych umożliwia podział wkładu na 7 stref o różnej twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na optymalne dopasowanie stron materaca do potrzeb osoby leżącej. Po stronie miększej umieszczona została warstwa pianki termoelastycznej (visco), która pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika pozwala na delikatne zagłębienie i odwzorowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Tego rodzaju pianka nie wywiera nacisku zwrotnego na ciało, a tym samym nie ugniata tkanek miękkich, dzięki czemu ogranicza powstawanie odleżyn i zachowany jest prawidłowy transport krwi. Po stronie twardszej znajduje się bardzo trwała, higieniczna pianka lateksowa, które w swej budowie posiada kanaliki powietrzne usprawniające wymianę ciepłego powietrza nagromadzonego wewnątrz wkładu. Materac posiada ściągalny i pralny w temp do 60 st. C pokrowiec Merced. Całkowita wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 23 cm.

Budowa:


Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia.

Sprężyny multipocket
– sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowanej z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Merced — innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niesamowity design całemu materacowi, ale także umożliwia lepszy kontakt z wnętrzem. Pokrowiec z dodatkiem lycry, co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co pozwala uzyskać optymalny komfort snu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Temperatura prania do 60 st. C.

Materac Makarena Hilding
przeszedł szereg restrykcyjnych testów i badań medycznych, w wyniku których uzyskał status produktu medycznego, co oznacza, że produkt ten:

1) przeciwdziała powstawaniu odleżyn,
2) wspomaga proces rehabilitacji wad postawy,
3) zapewnia profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego).

Dodatkowo materac ten posiada znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH.

Parametry materaca Makarena Hilding:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: miękki/średniotwardy
wkład materaca: pianka visco, sprężyny multipocket, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
produkt medyczny: tak
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla: osób o każdej wadze (nawet powyżej 100 kg), preferujących miękkie lub średniotwarde spanie, ceniących antyalergiczne i sprężyste właściwości lateksu, miękkość pianki visco i bardzo dużą odporność na odkształcenia. Dodatkowo dwa różne odczucia twardości dają możliwość wyboru komfortu snu. Materac posiadający właściwości ortopedyczne.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Materac Hilding Makarena posiada 15-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner