login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
materac kieszeniowy Euros 90x200 średniotwardy
pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200 materac kieszeniowy Euros 90x200 średniotwardy
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
Do tego produktu pasuje:
  • pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
  • pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
  • pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
  • pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
  • pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
  • pocket Euros mdc materac kieszeniowy 90x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Euros 90x200 z lateksem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Euros z lateksem. Wnętrze materaca stanowi formatka sprężynowa, pocketowa, gdzie każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkłada pocketowy, został podzielony zgodnie z 7 strefami twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Materac posiada dwie strony użytkowe o delikatnie odmiennym odczuciu komfortu. Dla wzmocnienia konstrukcji po obu stronach sprężyn znajduje się przekładka tapicerska. Po jednej stronie umieszczona jest warstwa naturalnego włókna, jakim jest wełna owcza, która delikatnie zmiękcza i ociepla powierzchnię materaca. Pod nią znajduje się bardzo trwała, higieniczna pianka lateksowa, dzięki kanalikom, które znajdują się w piance, zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza, która znacząco wpływa na żywotność pianki. Po drugiej stronie umieszczona została warstwa pianki lateksowej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 17 cm.

Budowa:

Wełna owcza
— ma dobre właściwości termoizolacyjne. Wchłania i oddaje pot, przy tym nie blokując cyrkulacji powietrza.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Dormia — tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do ok. 40 st. C.


Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Euros:

wymiar: 90x200
wysokość: ok. 17 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: wełna owcza, pianka lateksowa, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują sprężyste podłoże do snu z higienicznymi właściwościami pianki lateksowej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Euros udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny, 2 letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner