login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
sprężynowy materac multipocket hyperion mdc 160x200 twardy h3
hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową sprężynowy materac multipocket hyperion mdc 160x200 twardy h3
Ostatnio oglądane produkty:
  • hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
Do tego produktu pasuje:
  • hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
  • hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
  • hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
  • hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
  • hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
  • hyperion mdc materac multipocket 160x200 z matą kokosową
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Materac multipocket, kieszeniowy Hyperion 160x200 lateks, visco, kokos .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac multipocket Hyperion — rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn niż w standardowych materacach kieszeniowych. Jest ich ok. 508 na każdy metr kwadratowy, w porównaniu do 272 sprężyn na metr kwadratowy w materacach pocketowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Każda ze sprężynek umieszczona jest w osobnym woreczku, co zapewnia niezależną pracę każdej z nich. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki czemu możemy go obracać i dobrać odpowiednią stronę do naszych preferencji. Po pierwszej stronie znajduje się pianka lateksowa — higieniczna, trwała, trudna do odkształcenia, dzięki licznym kanalikom zachowana jest prawidłowa wentylacja wewnątrz wkładu. Kolejną warstwą jest mata kokosowa — naturalne włókno, które w znacznym stopniu utwardza materac oraz filc cienka warstwa, która znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego. Po drugiej stronie znajduje się warstwa pianki termoelastycznej (visco), która działa w połączeniu z ciężarem i temperaturą użytkownika dając uczucie komfortu i otulenia, warstwa podtrzymującą jest mata kokosowa, która doskonale pochłania wilgoć. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 25 cm.

Budowa:

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylacje.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Filc
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket
– sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Dormia — tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C.

Materac Hyperion należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Hyperion:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 25 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka lateksowa, mata kokosowa, filc, sprężyny multipocket, filc, mata kokosowa, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób, które szukają podłoża sprężynowego, elastycznego z uczuciem twardości, którą uzyskujemy przez zastosowaną matę kokosową. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na obracanie materaca i dopasowanie optymalnej twardości do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Hyperion udziela 5-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner