login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
termoelastyczny materac sprężynowy tars mdc 160x200
tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną termoelastyczny materac sprężynowy tars mdc 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
Do tego produktu pasuje:
  • tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
  • tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
  • tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
  • tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
  • tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
  • tars mdc materac doublepocket 160x200 z pianka termoelastyczną
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac doublepocket Tars 160x200 z pianką termoelastyczną .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Tars doublepocket z visco - wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) o gęstości ok. 272 szt./m2, z których każda zapakowana jest w osobną otulinę. Dzięki temu sprężyny działają oddzielnie i cicho. Ułożone są w 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała i dopasować się do użytkownika. Pierwsza strona materaca posiada obłożenie: pianka visco, która dopasowuje się do sylwetki użytkownika pod wpływem temp. i ciężaru ciała, dzięki temu odwzorowane są krzywizny kręgosłupa. Pod ta pianką znajduje się filc, formatka ze sprężyn stretchpocket - są to niskie (małe) sprężyny o rozmieszeniu ok. 60 szt/m2 pod nimi znajduje się filc, który dodatkowo utwardza materac. Druga strona materaca posiada obłożenie z pianki poliuretanowej i filcu. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Wysokość materaca ok. 21 cm.

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Filc - podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyna stretchpocket - bardzo niska formatka kieszeniowa ok. 60 szt/m2, która zastosowana jako wierzchnia warstwa materaca zapewnia odpowiedni edopasowanie so sylwetki. Niwelowane są drgania i falowanie materaca.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa - nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Pokrowiec Dormia — tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do ok. 40 st. C.W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce, które można wybrać za dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę o informację odnośnie pokrowca jaki Państwo wybrali. W przeciwnym razie produkt zostanie wysłany w pokrowcu Dormia.

Parametry materaca Tars:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka visco. filc, sprężyn stretchpocket, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 5 lat na sprężyny, 2 lata na piankę oraz 2 lata na pokrowiec

Materac Tars doublepocket należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm. Materac przeznaczony jest dla osób, które szukają materaca średniotwardego z właściwościami ergonomicznego dopasowania, które posiada pianka visco. Dwie różne strony, dwa różne odczucia pozwalają na optymalne dopasowanie materaca do potrzeb osoby śpiącej.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Producent materaca Tars udziela 5-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na pianki i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner