login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
  • pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
  • pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
  • pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
  • pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
  • pocket h3 80x200 mk foam koło materac sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Pocket H3 80x200 twardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy Pocket H3 - rdzeń materaca wykonany z formatki pocketowej o twardości H3. Sprężyny kieszeniowe, każda zapakowana w osobny woreczek, kieszonkę dla zapewnienia niezależnej, cichej pracy, czyli działają tylko te sprężyny, na które wywierany jest nacisk. Dodatkowo sprężyny zostały ułożone w 7 stref twardości dla zachowania odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac posiada dwie strony użytkowe o różnym stopniu twardości: po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się przekładka tapicerska, która delikatnie utwardza wnętrze oraz pianka wysokoelastyczna Kaltschaum o różnej twardości. Po stronie twardszej pianka ta posiada twardość H3, a po stronie miększej H2. Właściwości pianki wysokoelastycznej Kaltschaum, jest to tworzywo, które ma otwartą strukturę komórkową, dzięki czemu we wnętrzu materaca zachowana jest prawidłowa wymiana powietrza. Pianka ta jest bardzo trwała, higieniczna i trudna do odkształcenia. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum
— o twardości H3 ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Przekładka tapicerska
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się po obu stronach sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – wykonane z drutu o twardości H3. W odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 270 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum — o twardości H2 ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Aloe Vera
— tkanina, która pielęgnuje skórę, działa nawilżająco, antybakteryjnie, regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C. Skład materiału (30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, 5% elastan).

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew bez regulacji.

Parametry materaca Pocket H3:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: H2/H3
wkład materaca: pianka Kaltschaum H3, filc, sprężyny kieszeniowe H3, filc, pianka Kaltschaum H2
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób cięższych o wadze nawet 100 kg, które szukają materaca uniwersalnego o dwóch stronach, ale o różnej twardości. Higieniczne właściwości pianki Kaltschaum pozwalają na korzystanie z tego materaca również tym, którzy borykają się z alergiami.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Pocket H3 udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner