login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
kieszeniowy materac lambada hilding 90x200 kokos lateks
wysoki materac sprężynowy Lambada Hilding 90x200 kokos lateks
materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200 kieszeniowy materac lambada hilding 90x200 kokos lateks wysoki materac sprężynowy Lambada Hilding 90x200 kokos lateks
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
  • materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
  • materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
  • materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
  • materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
  • materac kieszeniowy, pocket Plus Hilding Lambada 90x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac pocket plus Lambada Hilding 90x200, piankowy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Pocket plus materac Lambada. Rdzeń materaca Lambada marki Hilding stanowią sprężyny Pocket Plus, które są sprężynami wyższymi od standardowych pocketowych, ich wysokość to ok. 15 cm. Każda sprężyna z osobna została umieszczona w oddzielnej kieszonce by zapewnić niezależną, cichą prace. Wkład sprężynowy posiada 7-stref twardości, tak by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała, materac dokładniej i precyzyjniej dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, zachowując właściwe podparcie dla całego ciała. Nad sprężynami Pocket Plus znajduje się sprężysta, higieniczna oraz trudna do odkształcenia pianka lateksowa. Pianka lateksowa posiada w swej budowie kanaliki dla lepszego przepływu powietrza. Zaraz pod lateksem znajduje się warstwa naturalnej maty kokosowej, której celem jest utwardzić materac. Natomiast pod sprężynami na samym dole znajduje się pianka otwartokomórkowa, wysokoelastyczna HR. Pokrowiec występujący w tym produkcie to Probiotex. Tkanina hamuje namnażanie i rozwój roztoczy oraz mikroorganizmów. Tworzywo bardzo dobre dla alergików i jest on pralny w temp. do 40 st. C. Wysokość tego materaca to 25 cm. Model Lambada Hilding posiada 15 lat gwarancji.

Budowa materaca od góry:

Pianka lateksowa - 4, 5 cm, specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Mata kokosowa
- naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Sprężyny Pocket Plus - posiadają 15 cm wysokości, pracują niezależnie od siebie i pozwalają uzyskać najbardziej optymalną sprężystość oraz niebywałą elastyczność. Każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Dzięki nim ciało będzie pewnie i bezpiecznie podparte, również w miejscach naturalnych krzywizn. Wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy.

Panka wysokoelastyczna HR - 3 cm, to pianka otwartokomórkowa, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to to swobodną cyrkulacje powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Po za swoimi właściwościami higienicznymi, pianka ta znana jest ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości oraz elastyczności.

Pokrowiec Probiotex — dzianina Probiotex z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą mikrokapsułki. Pod wpływem tarcia kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny na powierzchni materaca. Aktywne probiotyki mają zdolność redukcji alergenów o ponad 93%. Jest miły i przyjemny w dotyku, po obu stronach posiada wygodne uchwyty, ułatwiające odwrócenie materaca. Pokrowiec posiada wszyty zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 40 st. C.

Parametry materaca Hilding Lambada:

wymiar: 90x200 cm.
wysokość: ok. 25 cm
gwarancja: 15 lat
stopień twardości: średnio - twardy
wkład materaca: sprężyny Pocket Plus lateks, kokos, pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania pokrowca: tak, do 40 st. C.

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych o każdej wadze (nawet powyżej 120 kg). Dużą sprężystość, higieniczność i wytrzymałość zapewniają nam pianki: lateksowa i wysokoelastyczna HR. Pokrowiec występujący w tym materacu posiada w swej budowie naturalne włókna wiskozowe, wykonany w technologii Santized, która chroni przed pleśnią, grzybami, bakteriami i nieprzyjemnym zapachem. Tkanina hamuje również rozmnażanie i rozwój roztoczy oraz mikroorganizmów. Dzięki temu materac jest higieniczny, a zarazem odpowiedni dla alergików i dzieci.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Materac Lambada Hilding z 15 letnią gwarancją.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner