login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
materac fdm narni 90x200 twardy
materac kieszeniowy narni 90x200 lato-zima
materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową materac fdm narni 90x200 twardy materac kieszeniowy narni 90x200 lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy narni fdm 90x200 z mata kokosową
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Narni 90x200 twardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy z obustronnym kokosem NARNI. Wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) o gęstości ok. 289 szt./m2, z których każda zapakowana jest w osobną otulinę. Dzięki temu sprężyny działają oddzielnie i cicho. Ułożone są w 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała i dopasować się do użytkownika. Dla wzmocnienia konstrukcji, po obu stronach wkładu pocketowego, znajduje się warstwa filcu. Materac jest dwustronny, dwie strony o tej samej twardości, ale o różnym odczuciu komfortu: po jednej stronie znajduje się warstwa pianki memory (visco), która pozwala na zagłębienie się w materacu, dając uczucie otulenia. Naturalna warstwa w postaci maty kokosowej podwyższa twardość materaca, a pianka poliuretanowa nadaje sprężystości. Po drugiej stronie występuje warstwa pianki lateksowej, która nadaje materacowi sprężystości, a jednocześnie bardziej się ugina pod ciężarem ciała, dopasowując się do niego. Dodatkowo pianka lateksowa ma właściwości higieniczne: w jej wnętrzu nie rozwijają się grzyby, pleśnie czy drobnoustroje, jest antybakteryjna. Jest materiałem słynącym z dużej gęstości i trudnej przepuszczalności, dlatego posiada małe kanaliki, których zadaniem jest usprawnienie wentylacji wewnątrz pianki. Pod warstwą wytrzymałego lateksu znajduje się mata kokosowa oraz pianka poliuretanowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco)
- specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Mata kokosowa
— naturalne włókno z łupiny orzecha, które pochłania wilgoć i usztywnia wkład materaca.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Filc (przekładka tapicerska)
- cienka warstwa, która znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego oraz oddziela go od warstwy pianki poliuretanowej, jednocześnie usztywnia cały wkład.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystości.

Mata kokosowa
— naturalne włókno z łupiny orzecha, które pochłania wilgoć i usztywnia wkład materaca.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Narni:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka termoplastyczna 2 cm, mata kokosowa 1 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm, pianka lateksowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży oraz osób dorosłych, które preferują twarde podłoże do spania oraz możliwość użytkowania obu stron materaca w zależności od potrzeb osoby śpiącej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca FDM Narni udziela 2-letniej gwarancji na pianki i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner