login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
materac fdm vigo 90x200 dwie twardości h3 i h4
materac kieszeniowy vigo 90x200 visco kokos
materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco materac fdm vigo 90x200 dwie twardości h3 i h4 materac kieszeniowy vigo 90x200 visco kokos
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vigo fdm 90x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Vigo 90x200 visco, kokos .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy VIGO z pianką termoelastyczną. Rdzeń materac stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzn. lato-zima. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa zabezpieczającego filcu. Po stronie miększej znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która pod wpływem temperatury i nacisku ciała pozwala na delikatne dopasowanie się materac do krzywizn kręgosłupa. Warstwą podtrzymującą jest pianka poliuretanowa nadająca materacowi sprężystość. Po stronie twardszej znajduje się jednocentymetrowa warstwa włókna naturalnego — maty kokosowej, dzięki której materac uzyskał swoją twardość oraz pianka poliuretanowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu stronach sprężyn.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Vigo:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka visco 4 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata na pianki oraz 2 lata na pokrowiec

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie możliwość doboru strony materaca w zależności od upodobań użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Vigo udziela 2-letniej gwarancji na pianki oraz 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner