login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
materac fdm active 90x200 dwie twardości h3 i h4
materac pocketowy 90x200 active lato-zima
materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco materac fdm active 90x200 dwie twardości h3 i h4 materac pocketowy 90x200 active lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy active fdm 90x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Active 90x200 średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy ACTIVE z pianką termoelastyczną. Rdzeń materac stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych ułożonych w 7 stref twardości, umieszczonych w osobnych woreczkach dla zapewnienia lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który usztywnia całą konstrukcję. Materac jest uniwersalny tzw. lato-zima. Po stronie twardszej znajduje się warstwa higienicznego, trwałego lateksu, a pod nim umieszczona została naturalna warstwa mocno utwardzająca materac — mata kokosowa, pod warstwą kokosu jest pianka poliuretanowa. Po stronie miększej znajduje się pianka termoelastyczna, która działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, pod warstwą pianki termoelastycznej znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey.

Budowa:

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu stronach sprężyn.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pianka termoelastyczna (memory, visco)
- specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 °C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Active:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka lateksowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, pianka termoelastyczna 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie uniwersalność, sprężystość oraz możliwość doboru strony materaca w zależności od preferencji użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Active udziela 2-letniej gwarancji na pianki i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner