login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
materac pocketowy fdm black 180x200 visco, lateks, kokos
materac kieszeniowy black 180x200 lato-zima
materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową materac pocketowy fdm black 180x200 visco, lateks, kokos materac kieszeniowy black 180x200 lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy black fdm 180x200 z mata kokosową
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy pocketowy Black 180x200 kokos, lateks, visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy, pocketowy Black z warstwą pianki termoelastycznej. Rdzeń materaca stanowią sprężyny kieszeniowe, które zostały podzielone zgodnie z 7 strefami twardości, by zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała użytkownika. Specyfika działania tego rodzaju sprężyn polega na niezależnej i cichej pracy. Dzięki temu, że każda z nich znajduje się w osobnym woreczku, mogą zapewnić optymalne dopasowanie do sylwetki. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima daje możliwość osobie korzystającej z materaca na wybór twardszej lub miększej strony odpowiadającej aktualnym potrzebom. Obustronnie wkład sprężynowy został obłożony przekładką tapicerską oraz warstwa pianki poliuretanowej. Po stronie miększej znajduje się pianka termoelastyczna, która działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała osoby korzystającej z materaca, pozwalając na delikatne zagłębienie się i otulenie sylwetki. Twardsza ze stron posiada warstwę pianki lateksowej, dzięki której materac posiada zwiększone walory higieniczne, ponieważ pianka ta jest bardzo trwała i elastyczna, a dzięki kanalikom zwiększona jest cyrkulacja powietrza. Natomiast głównym czynnikiem, który wpływa na twardość po tej stronie materaca, jest mata kokosowa. Jest to włókno naturalne o bardzo dobrych właściwościach higroskopijnych i utwardzających. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Wysokość wkładu wraz z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalny rodzaj pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość, znajduje się po obu stronach materaca.

Przekładka tapicerska (filc) — oddziela wkład sprężynowy od piankowego, umieszczona jest po obu stronach materaca.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny i sprężysty. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Black:

wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka visco, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla:
młodzieży, osób starszych, które preferują sprężyste, a zarazem ergonomiczne podłoże do spania. Dzięki uniwersalnej budowie użytkownik w dowolnym momencie może odwrócić materac na twardszą lub miększą stronę odpowiadającą aktualnym potrzebom osoby korzystającej z materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Black udziela 2-letniej gwarancji na produkt.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner