login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
materac fdm forgia 180x200 multipocket bardzo twardy
pocketowy, kieszeniowy materac typu multipocket 180x200 z kokosem i lateksem
materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem materac fdm forgia 180x200 multipocket bardzo twardy pocketowy, kieszeniowy materac typu multipocket 180x200 z kokosem i lateksem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
  • materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
  • materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
  • materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
  • materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
  • materac sprężynowy multipocket forgia fdm 180x200 z lateksem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac multipocket Forgia 180x200 lateks, kokos .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy multipocket Forgia z lateksem. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn typu multipocket. W porównaniu do standardowych sprężyn kieszeniowych jest ich dwa razy więcej na każdy metr kwadratowy, dzięki temu mamy dwa razy więcej punktów podparcia. Sprężyny zostały ułożone zgodnie z 7 strefami twardości dla zapewnienia lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki temu użytkownik może dopasować odpowiednią twardość do potrzeb użytkownika. Po obu stronach materaca znajduje się przekładka tapicerska, która zabezpiecza pianki od wkładu sprężynowego. Po stronie miększej znajduje się higieniczna, trwała pianka lateksowa, która w swej budowie posiada kanaliki dla lepszej cyrkulacji powietrza. Kolejną warstwą jest pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Po stronie twardszej znajduje się mata kokosowa oraz pianka poliuretanowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket –
sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Forgia:

wymiar: 180x200
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka lateksowa, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna multipocket, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób cięższych nawet powyżej 100 kg, które poszukują sprężystego podłoża do snu z higienicznymi właściwościami lateksu oraz z twardością, jaką zapewnia mata kokosowa. Dwie strony o różnej twardości zapewniają optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Forgia udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner