login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
materac fdm ivrea 180x200 multipocket średniotwardy i bardzo twardy
materac sprężynowy ivrea fdm 180x200 kokos, visco
materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco materac fdm ivrea 180x200 multipocket średniotwardy i bardzo twardy materac sprężynowy ivrea fdm 180x200 kokos, visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket ivrea fdm 180x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac Ivrea multipocket visco kokos 180x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac Ivrea multipocket visco, kokos. Rdzeń materaca stanowi formatka kieszeniowa typu multipocket, gdzie na każdy metr kwadratowy jest dwa razy więcej sprężyn niż w standardowych materacach kieszeniowych. Dzięki temu uzyskujemy więcej punktów podparcia, a co za tym idzie lepsze dopasowanie. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Uniwersalna budowa materaca tzw. lato-zima pozwala na swobodne korzystanie z obu jego stron. Po obu stronach wkładu znajduje się filc, który oddziela pianki od sprężyn. Strona miększa zbudowana jest z pianki poliuretanowej oraz z warstwy komfortowej, jaką tworzy pianka termoelastyczna. Tego rodzaju piana działa w połączeniu z temperaturą i ciężarem ciała użytkownika, pozwalając na delikatne zagłębienie i odpowiednie podtrzymanie. Twardsza strona posiada warstwę pianki poliuretanowej, która zapewnia odpowiednią sprężystość, a mata kokosowa znacząco utwardza wkład. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:


Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia. Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 289 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Ivrea:

wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna multipocket, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób cięższych, które poszukują uniwersalnego rozwiązania w sypialni. Dwie strony użytkowe pozwalają na odpowiednie dopasowanie twardości do aktualnych potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca FDM Ivrea udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner