login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
materac fdm modena 180x200 dwie twardości h2 i h3
kieszeniowy, sprężynowy materac modena fdm 180x200 z kokosem
materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową materac fdm modena 180x200 dwie twardości h2 i h3 kieszeniowy, sprężynowy materac modena fdm 180x200 z kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
  • materac sprężynowy modena fdm 180x200 z mata kokosową
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Modena 180x200 średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy MODENA z kokosem — wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), z których każda zapakowana jest w osobną otulinę. Dzięki temu sprężyny działają oddzielnie i cicho. Ułożone są w 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała i dopasować się do użytkownika. Dla wzmocnienia konstrukcji, po obu stronach wkładu pocketowego, znajduje się warstwa filcu. Materac jest dwustronny, o różnej twardości po każdej ze stron, tzw. lato-zima. Jedna z nich, twardsza, jest zbudowana z pianki wysokoelastycznej, bardzo wytrzymałej, otwartokomórkowej, dzięki czemu jest zachowana prawidłowa cyrkulacja powietrza, dla utwardzenia zastosowano warstwę maty kokosowej oraz formatkę z pianki poliuretanowej. Druga, bardziej miękka strona, składa się z pianki poliuretanowej, która nadaje materacowi sprężystości. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna HR
— pianka o dużej gęstości i otwartokomórkowej strukturze, zapewniającej bardzo dobrą przewiewność i wentylację materaca. Dzięki temu przez cały okres użytkowania zachowana jest prawidłowa higiena snu, a materac ma wydłużoną trwałość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu stronach sprężyn.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie, ponieważ nie są ze sobą połączone drutami, ale każda z nich zapakowana jest w osobny woreczek, zapewniający dodatkowo ich cichą pracę. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Sprężyny rozłożone są w ilości ok. 289 szt. na metr kwadratowy, co nadaje materacowi odpowiednią sprężystość, ułatwiając obracanie się na materacu oraz wstawanie z niego.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Modena:


wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: twardy/średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR 4 cm, mata kokosowa 1 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieże oraz osób dorosłych, które cenią sobie dwustronność materaców oraz preferują twardsze podłoże do spania.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Modena udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner