login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem
materac kieszeniowy atlas mdc 180x200 z matą kokosową
materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem materac kieszeniowy atlas mdc 180x200 z matą kokosową
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 180x200 sprężynowy z kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Atlas 180x200 z kokosem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Atlas z kokosem. Rdzeń materaca stanowi wkład sprężynowy, pocketowy, gdzie każda ze sprężyn znajduje się w osobnej otulinie, dzięki czemu pracują cicho i niezależnie od siebie. Dzięki niezależnej pracy sprężyn formatka kieszeniowa została ułożona zgodnie z 7 strefami twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała osoby użytkującej. Materac posiada dwie strony użytkowe o podobnych właściwościach, lecz o różnym odczuciu komfortu. Po obu stronach wkładu kieszeniowego znajduje się cienka warstwa zabezpieczającego filcu, która oddziela pianki od sprężyn oraz pianka poliuretanowa nadająca odpowiednią sprężystość. Natomiast różne odczucie zapewnia warstwa utwardzająca, jaką jest mata kokosowa, która z jednej strony wkładu posiada ok. 2 cm grubości, a z drugiej strony jest o połowę cieńsza ok. 1 cm. Mata kokosowa jest włóknem naturalnym, które ma bardzo dobre właściwości pochłaniania wilgoci. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Dormia. Wysokość materaca z pokrowcem wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Mata kokosowa
— naturalne włókno o 2 cm grubości, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac. Znajduje się po obu stronach wkładu lateksowego.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość, znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Mata kokosowa
— 1 cm warstwa włókna naturalnego, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac. Znajduje się po obu stronach wkładu lateksowego.

Pokrowiec Dormia — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Atlas:


wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: mata kokosowa 2 cm, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa 1 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób cięższych nawet powyżej 120 kg, które cenią sobie twardsze, sprężyste podłoże do spania z korekcyjnymi właściwościami, jakie zapewnia mata kokosowa. Dzięki uniwersalnej budowie wkładu użytkownik w dowolnym momencie może skorzystać z twardszej lub odrobinę miększej strony odpowiadającej aktualnym potrzebom.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca ATLAS udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny i 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner