login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Forli fdm 180x200 sprężynowy
materac sprężynowy FDM FORLI 180x200
Forli fdm materac piankowy 180x200
materac Forli fdm 180x200 sprężynowy materac sprężynowy FDM FORLI 180x200 Forli fdm materac piankowy 180x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Forli fdm 180x200 sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • materac Forli fdm 180x200 sprężynowy
  • materac Forli fdm 180x200 sprężynowy
  • materac Forli fdm 180x200 sprężynowy
  • materac Forli fdm 180x200 sprężynowy
  • materac Forli fdm 180x200 sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy, pocketowy Forli 180x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Forli - rdzeń materaca stanowi formatka pocketowa, wykonana ze sprężyn kieszeniowych, gdzie każda z nich znajduje się w osobnej kieszonce dla zapewnienia lepszej niezależnej cichej pracy. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Bezpośrednio nad sprężynami po obu stronach wkładu znajduje się filc, który za zadanie ma delikatne utwardzenie. Po stronie miększej nad filcem umieszczona jest pianka poliuretanowa, dzięki której materac posiada odpowiednią sprężystość, nad nią znajduje się warstwa komfortowa — pianka termoelastyczna podzielona na 7 stref twardości. Pianka ta działa w kontakcie z temperaturą i ciężarem ciała użytkownika, zapewniając delikatne zagłębienie się sylwetki i podparcie. Po stronie twardszej nad filcem umieszczona jest warstwa pianki poliuretanowej oraz profilowana pianka wysokoelastyczna HR, która jest tworzywem bardzo trwałym, higienicznym, trudno odkształcalnym. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna
- specjalna moletowana pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc
— podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna HR — ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo pianka ta została specjalnie moletowana w 7 stref twardości, aby zapewnić lepsze podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Forli:

wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: moletowana pianka visco, pianka poliuretanowa, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka poliuretanowa, moletowana pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób o dowolnej wadze nawet powyżej 100 kg, które preferują sprężyste, elastyczne podłoże z możliwością wyboru strony materaca w zależności od potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner