login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
materac kieszeniowy fdm bolonia 180x200 twardość H3
materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy materac kieszeniowy fdm bolonia 180x200 twardość H3
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
  • materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
  • materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
  • materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
  • materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
  • materac sprężynowy bolonia fdm 180x200 średniotwardy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy z lateksem Bolonia 180x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy z lateksem Bolonia. Rdzeń materaca stanowi formatka kieszeniowa, pocketowa, gdzie każda ze sprężyn znajduje się w osobnym woreczku dla zapewnienia cichej, niezależnej pracy. Wkłada pocketowy, został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości dla lepszego podtrzymania poszczególnych partii ciała. Materac posiada uniwersalną budowę, dzięki czemu w dowolnym momencie użytkownik może skorzystać z odpowiedniej dla niego strony twardości. Po obu stronach materaca nad warstwą sprężyn znajduje się filc, który podwyższa wytrzymałość materaca oraz oddziela pianki od sprężyn. Po jednej stronie znajduje się bardzo trwała, higieniczna pianka lateksowa, która w swej budowie posiada kanaliki, dzięki którym usprawniony jest proces cyrkulacji powietrza. Pod warstwą lateksu znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Po drugiej stronie znajduje się pianka poliuretanowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Przekładka filcowa — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 °C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Bolonia:


wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa, pianka poliuretanowa, przekładka filcowa, sprężyna kieszeniowa, przekładka filcowa, pianka poliuretanowa
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują sprężynowego podłoża do spania o uniwersalnej budowie, która pozwala na zmianę strony odpowiednią do aktualnych potrzeby użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Bolonia udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner