login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
materac fdm atina 160x200 multipocket średniotwardy i twardy
materac sprężynowy, kieszeniowy atina fdm 160x200 z piana termoelstyczną
materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco materac fdm atina 160x200 multipocket średniotwardy i twardy materac sprężynowy, kieszeniowy atina fdm 160x200 z piana termoelstyczną
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy multipocket atina fdm 160x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac multipocket Atina 160x200 z pianą visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy-multipocket Atina z pianką termoelastyczną. Wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o dwukrotnie większej liczbie sprężyn na metr kwadratowy niż w standardowych sprężynach kieszeniowych. Jest ich dwa razy więcej na każdy metr kwadratowy, w porównaniu do standardowych sprężyn pocketowych. Sprężyny multipocket mają też mniejszą średnicę niż pocketowe (standardowe kieszeniowe), dzięki czemu mogą lepiej się dopasować do krzywizn ciała i kręgosłupa. Wkład sprężynowy posiada 7 stref twardości tak, by zapewnić odpowiednie ułożenie poszczególnych partii ciała. Każda ze sprężynek umieszczona jest w osobnym woreczku, co zapewnia niezależną pracę każdej z nich oraz umożliwia sprężynom cichą pracę. Materac jest dwustronny (tzw. lato-zima), posiada dwie różne strony użytkowe. Po jednej stronie nad sprężynami znajduje warstwa pianki poliuretanowej oraz pianka termoelastyczna (memory), której zadaniem jest delikatne dopasowanie się do ciała użytkownika. Druga strona materaca jest twardsza. Obłożono ją delikatnie utwardzającym filcem oraz pianką poliuretanową. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad warstwą sprężyn).

Sprężyny multipocket – sprężyny ułożone w pojedynczych woreczkach, których praca jest niezależna i cicha, charakteryzujące się mniejszą niż w standardowych materacach pocketowych (kieszeniowych) średnicą. Dzięki temu uzyskujemy większą liczbę sprężyn na każdy metr kwadratowy – ponad 500 w porównaniu do ok. 250 sprężyn/m2. Podpieranie ciała jest więc realizowane przez dwukrotnie większą ilość sprężyn, co oznacza lepsze dopasowanie materaca niż w przypadku standardowych sprężyn kieszeniowych (pocketowych). Są one ułożone w 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią twardość i sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się pomiędzy sprężynami a pianką poliuretanową).

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca multipocket Atina:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka visco 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny multipocket 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata na pianki oraz 2 lata na pokrowiec

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych o dowolnej wadze oraz osób poszukujących materaca o dwóch różnych twardościach. Jedna z nich jest bardziej miękka przez zastosowanie pianki termoelastycznej, a druga twardsza. Dzięki temu jest możliwość obrócenia materaca i skorzystania z odpowiedniej dla siebie strony.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Atina udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner