login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
materac fdm paola 160x200 dwie twardości h2 i h3
materac kieszeniowy paola 160x200 visco, lateks, kokos
materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco materac fdm paola 160x200 dwie twardości h2 i h3 materac kieszeniowy paola 160x200 visco, lateks, kokos
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy paola fdm 160x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Paola Max 160x200 visco kokos lateks .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy Paola - rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych). Są one wyższe, mają ok. 18 cm, a każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzw. lato-zima, dzięki czemu użytkownik może wybrać wygodniejszą dla siebie stronę. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który oddziela sprężyny od pianek oraz delikatnie utwardza wkład. Po stronie twardszej, nad sprężynami i filcem, znajduje się warstwa pianki poliuretanowej oraz warstwa maty kokosowej. Jest to włókno naturalne, ma właściwości mocno utwardzające. Nad matą kokosową znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do ciała użytkownika pod wpływem temperatury i ciężaru ciała. Po drugiej stronie znajduje się warstwa pianki poliuretanowej, utwardzającej maty kokosowej, a nad nią trudno odkształcalna, higieniczna pianka lateksowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem ok. 32 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego, oddzielając go od pianek.

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Paola:

wymiar: 160x200
wysokość: ok. 32 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna 4 cm, mata kokosowa 1 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyna kieszeniowa 18 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, pianka lateksowa 4 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży oraz osób dorosłych, które preferują materace sprężynowe z możliwością dopasowania stopnia twardości w zależności od potrzeb użytkownika. Dodatkowym atutem materaca jest jego wysokość ok. 32 cm, dzięki czemu pięknie się prezentuje i wyraźnie wystaje ponad ramę łóżka.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Paola udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner