login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
materac piankowy visco 160x200 Aqua Sleep
materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep materac piankowy visco 160x200 Aqua Sleep
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
Do tego produktu pasuje:
  • materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
  • materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
  • materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
  • materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
  • materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
  • materac termoelastyczny 160x200 Materasso Aqua Sleep
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA materac piankowy termoelastyczny AQUA SLEEP 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Aqua Sleep — podstawę materaca stanowi piana Aloe Vera, która w swej budowie posiada aktywne mikrokapsułki z aloesem. Piana ta jest bardzo trwała i trudnoodkształcalna, dzięki naturalnym składnikom materiał ten korzystnie wpływ na organizm ludzki. Nad nią znajduje się włoska piana Nightfly o otwartokomórkowej budowie, co przekłada się na zwiększoną higieniczność wkładu. Natomiast warstwą komfortową tego materaca jest piana Aqua Sleep. Jest to innowacyjna piana, która posiada wszystkie zalety piany termoelastycznej z wyłączeniem jej minusów, jakim jest nagrzewanie się powierzchni materaca. Osoby o większej wrażliwości organizmu podczas użytkowania mogą odczuwać ciepło. Natomiast zastosowana piana Aqua Sleep, która należy do grupy Open Cell Memory Foam — posiada budowę otwartokomórkową, dzięki czemu mamy pewność, że struktura piany jest na tyle przewiewna, żeby nie powodować efektu przegrzewania się materiału. Piana Aqua Sleep dopasowuje się do ciała użytkownika, zapewniając delikatne zagłębienie i otulenie, dzięki temu mięśnie mają możliwość, aby się rozluźnić. Całość dopełnia szwajcarski, ekologiczny klej Simalfa, którym zostały połączone poszczególne warstwy w materacu. Klej ten jest w pełni bezpieczny dla zdrowia ludzkiego, dzięki temu, że został wyprodukowany na bazie wody nie związków chemicznych. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Silk Touch. Wysokość materaca, to: ok. 22 cm.

Budowa:

Piana Aqua Sleep
— innowacyjna piana włoska, która należy do grupy Open Cell Memory Foam. Oznacza to, że sama struktura pianki jest otwarta, charakteryzuje się dużą higroskopijnością — pochłania i szybko usuwa wilgoć wytworzoną podczas snu przez ciało użytkownika, dzięki czemu użytkownik nie jest narażony na przegrzewanie się. Cechuje się ona reagowaniem na temperaturę oraz nacisk użytkownika, co pozwala na optymalne dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała.

Piana NightFly — pianki pochodzenia włoskiego, która posiada specjalne konturowe nacięcia, tworzące strefy twardości i poprawiające wentylację wewnątrz materaca. Piana ta posiada wysokich parametrach techniczne i użytkowe, jest produkowana na bazie wody. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego. W porównaniu ze standardowymi pianami zapewnia znacznie większą elastyczność punktową w materacach, dzięki której kręgosłup jest optymalnie podparty.

Pianka Aloe Vera — elastyczna, higieniczna pianka, zawierająca w sobie aktywne mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu. Piana ta wspomaga regenerację skóry, a dzięki aromaterapii aloesowej wspomaga także naturalną detoksykację organizmu. Nacięcia, które znajdują się w pianie, pozwalają na prawidłową wentylację oraz dopasowanie się powierzchni do poszczególnych partii ciała.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Silk Touch — dzięki użyciu nanotechnologii w produkcji włókien, materiał ten uzyskuje nie tylko połysk, ale w dotyku przypomina delikatny jedwab. Tkanina jest puszysta, bardzo lekka i przede wszystkim bardzo wytrzymała. Jej higroskopijność zapewnia o dobrej absorpcji wilgoci i szybkim jej usuwaniu, dzięki czemu na pokrowcu panuje suchy klimat. Efektem jest brak przegrzewania się i wyziębiania na materacu. Cały proces wentylacji i wymiany ciepła w materacu jest tu wspomagany specjalnym pasem wentylacyjnym 3D. Nanotechnologia zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania dla alergików, ponieważ strukturę włókien tkaniny zabezpieczono przed rozwojem pleśni, grzybni, bakterii oraz roztoczy. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu z łatwością możemy go ściągnąć i wyprać w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Aqua Sleep:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: włoska piana Aqua Sleep 3 cm, włoska pianka Nightfly 5 cm, piana Aloe Vera 14 cm
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
Gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla:
osób, o różnej wadze nawet do 130 kg, które borykają się z problemami termoregulacji (raz ciepło, raz zimno), dzięki innowacyjnej pianie materac podczas użytkowania zachowuje stałą temperaturę. Właściwości piany termoelastycznej wpływają korzystnie na układ kostno-stawowy, co w efekcie umożliwia rozluźnienie mięśni i spokojny sen.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac Materasso Aqua Sleep posiada 5-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner