login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
Ostatnio oglądane produkty:
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
Do tego produktu pasuje:
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
  • Natura Airgel Materasso 80x200 materac antyalergiczny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny NATURA AIRGEL 80x200 z pianką żelową .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Dwustronny materac Natura Airgel wyróżnia się jakością wykonania oraz optymalnym połączeniem innowacyjnych rozwiązań. Jego struktura jest zróżnicowana pod względem stopnia twardości – wystarczy przełożyć materac na drugą stronę, by cieszyć się innym poczuciem komfortu. Dzięki temu użytkownik może samodzielnie zdecydować, która powierzchnia daje mu większą wygodę podczas wypoczynku. Materac składa się z kilku rodzajów pianek, które skomponowane razem tworzą wyjątkowy efekt podczas leżenia. Pierwsza warstwa materaca została utworzona z pianki Airgel zapobiegającej przegrzewaniu się ciała podczas snu oraz wpływającej na odpowiednią wentylację wkładu. Kolejną warstwą jest pianka Lazy-Foam, ułatwiającą dopasowanie powierzchni do naturalnych krzywizn kręgosłupa oraz newralgicznych punktów sylwetki, co w konsekwencji umożliwia efektywną regenerację mięśni. Ergonomiczna struktura materaca została także wzmocniona elastyczną pianką Nightfly, posiadającą specjalne, konturowe nacięcia. Zawierająca w sobie mikrokapsułki z aloesem pianka Aloe Vera z kolei charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym i decyduje o twardszej stronie materaca. Do produkcji materaców producent używa ekologicznego, szwajcarskiego kleju Simalfa, który jest produkowany na bazie wody. Materac posiada pokrowiec Greenfirst, który jest wyposażony w zamek rozdzielczy, dzięki czemu możemy go ściągnąć i wyprać w temp. do 60 st. C. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem to ok. 21 cm.

Budowa:

Pianka Airgel - 2 cm pianki wysokoelastycznej, która zapewnia odpowiednią termoregulację podczas snu. Dzięki żelowi pianka pochłania wydzielane przez ciało ciepło, przez co niweluje efekt nagrzewania się materaca, dodatkowo redukując ilość wilgoci przedostającej się do materaca. Optymalnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Jest materiałem bardzo wytrzymałym i antyalergicznym.

Lazy Foam Orange - 4 cm warstwa pianki termoelastycznej, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru użytkownika, zapewniając ergonomiczne podparcie poszczególnych partii ciała.

Piana NightFly - 7 cm warstwa pianki pochodzenia włoskiego, która posiada specjalne konturowe nacięcia, tworzące strefy twardości i poprawiające wentylację wewnątrz materaca. Piana ta posiada wysokich parametrach techniczne i użytkowe, jest produkowana na bazie wody. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego. W porównaniu ze standardowymi pianami zapewnia znacznie większą elastyczność punktową w materacach, dzięki której kręgosłup jest optymalnie podparty.

Pianka Aloe Vera - o 6 cm grubości, elastyczna, higieniczna pianka, zawierająca w sobie aktywne mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu. Piana ta wspomaga regenerację skóry, a dzięki aromaterapii aloesowej wspomaga także naturalną detoksykację organizmu.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Greenfirst - nowoczesna tkanina z antybakteryjną powłoką, dedykowana dla osób cierpiących na alergie. Dzięki swoim właściwościom eliminuje rozwój niepożądanych dla zdrowia ludzkiego mikroorganizmów, w tym roztoczy kurzu domowego. Wysoka przewiewność materiału zapewnia długotrwałą świeżość i czystość. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 st. C.

Parametry materaca Natura Airgel:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Airgel 2 cm, pianka Lazy Foam Orange 4 cm, pianka Nightfly 7 cm, pianka Aloe Vera 6 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak.
możliwość prania: tak
gwarancja: 3 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, którzy cenią sobie średniotwarde podłoże do snu z właściwościami pianek bio. Asymetryczna budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron w zależności od upodobań użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 3 lata
Materac Materasso Natura Airgel z 3-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner